Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám nem szeretne nekem...

Anyukám nem szeretne nekem melltartót venni, pedig már kellene. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anyukámat megkértem,hogy vegyen nekem melltartót,de ő nem szeretne, és mindig amikor felteszem ezt a kérdést neki, tök rossz kedve lesz és mérges lesz, vagy nem is tudom. Szerintetek mit tegyek?

Talán vegyem meg magamnak, vagy mi??


2012. jún. 12. 14:38
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Igazából azzal a verzióval amit én írtam,hogy vegyem-e meg magamnak, csak az a baj,hogy nekem most nincs pénzem, zsebpénzt pedig nem szoktam kapni.Amúgy még az is gond, hogy ő szerintem nem a pénz miatt nem akarja, mert nem valami iszonyat drága dologról van szó, de épp azt nem tudom, hogy miért nem akarja nekem megvenni.
2012. jún. 12. 14:41
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Nincs nővéred aki segíthetne? Ha mást nem tudsz akkor szedj össze magadnak egy kis pénzt és vegyél egyedül. Kérd az eladók segítségét, ők segítenek majd, hogy melyiket válaszd!
2012. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Mekkora a melled centiben?

Egyébként én nem is melltartóval, hanem ilyen sportmelltartóval kezdtem. Egy idő után kellemetlen egy lánynak, hogy nincs semmi a fölsője és a bőre közt semmi, főleg az utcán (akkor a hideg időről ne is beszéljünk, mert az még meg is látszik :))

2012. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Van nővérem, és gondoltam is rá, hogy megkérem, hogy jöjjön el velem és vegyük meg együtt.
2012. jún. 12. 14:42
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát esetleg nővéred, nagymamád felé közelíts ha ő nem bírja elfogadni a cicinövekedést.

Vagy kerekperec megmondod, jó akkor adj pénzt s egyedül veszel vagy majd a szülinapi, féletett pénzedből tudod megoldani bár egyértelmű, hogy anyudnak kellene ezt álnia.

2012. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérj pénzt apukádtól, nagyszülőktől, stb...

És kérd meg egy rokonodat vagy barátnődet, hogy menjen veled vásárolni.

Nem értem anyukádat, ha kell melltartó, hát kell, olyan ez, mintha bugyit nem akarna neked venni. :s

2012. jún. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
:D
2012. jún. 12. 14:43
 8/21 anonim ***** válasza:
57%
Én sem kaptam melltartót, amíg 80/B-s nem lettem.
2012. jún. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hiába veszi meg az édesanyja háta mögött, tuti észrevenné, abból pedig csak veszekedés lenne. Normálisan meg kellene neki mondani, hogy már kellemetlen neked, hogy felül nincs rajtad semmi (vagy mondd el a többi ép érvedet). Nekem is van egy barátnőm, fiatal korában az édesanyja is ilyen volt, hogy mindig visszafogta, az ő kicsi lányának tartotta még 24 éves korában is, elűzte minden pasiját.

Ezzel azt akarom mondani, hogy ha úgy érzed, hogy nagyon megfojt anyukád, akkor beszélj vele és ne lázadozz! Az senkinek nem lesz kellemes.

2012. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A melltartó alapdolognak számít egy bizonyos mellméret után. Ha már érzed, hogy kell, akkor kell. Nem csak mert nem szép, ha nincs, meg esetleg átlátszik a ruhán, hanem idő előtt lógni is kezdene a mell. Ráadásul szerintem kényelmesebb is sokkal melltartóban lenni. Valahogy azért próbáld meg anyukádat szépen lassan meggyőzni. Ő nem hord vagy miért ellenzi?
2012. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!