Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 42 éves férfi azért...

Egy 42 éves férfi azért szeretne minél hamarabb gyereket mert már idősnek érzi magát?

Figyelt kérdés
A húgom 23 éves, és összejött egy 42 éves férfival. 6 hónapja vannak együtt, együtt is élnek. A férfi már 2 hónapja mondogatja hogy gyereket akar, a húgomat folyton ezzel nyaggatja, és a tesóm is egyre inkább úgy érzi jó lenne. A kora miatt szeretné ilyen rövid ismertség után?
2012. jún. 5. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
igen
2012. jún. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Igen.
2012. jún. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

A húgodnak egy érett férfi kellett, biztos egzisztenciával, aki becsüli, tiszteli őt, aki nem olyan, mint a szemét korabeli fiúk, hanem a tenyerén hordozza, csodás!


A férfinak meg egy méh kellett.



Mindenki megkapta, amit akart.

2012. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem csúnya, és a pasi is 35 körülinek néz ki, jó mondjuk így hogy tudom hogy 40 fölött van már jobban észre veszem hogy mennyi idős.


De szerintetek is azért akar ennyire gyereket, már ilyen hamar? Mondjuk szeretik egymást, jól megvannak.

2012. jún. 5. 22:43
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Jujj, bocsánat, kedves lepontozó, nem tudtam, hogy ilyet nem szabad írni.


Szóval fussunk neki mégegyszer: Nem, szó nincs erről. 6 hónap alatt meggyőződtek arról, hogy egymásban megtalálták az örök boldogságot, olyannyira, hogy erre a 20 év korkülönbséggel is hosszú ideje tökéletesen működő párkapcsolatra szívesen alapoznák egy harmadik ember életét.

2012. jún. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit. A te válaszodat is köszönöm.
2012. jún. 5. 22:47
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Tudom, kérdező :) Általában pont nem az értékeli a válaszokat, akinek bármi köze lenne hozzá.


Mindenesetre én úgy gondolom, 6 hónapra felelőtlenség gyereket vállalni. Nyilván jönnek majd sorban az ellenpéldák, hogy a megismerkedésünk napján fogant babából is csodálatos családban felnőtt ember lett, stb. De úgy gondolom, a biológiai óra ketyegése nem lehet indok egy kisember élete felett való döntésre.

2012. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te?
2012. jún. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, azért. Gondolom a férfi is szeretné megélni, hogy leérettségizik a gyereke, bármennyire is rossz ezt leírni... 24N
2012. jún. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

6 hónapos után gyereket tervezni barom'ág

ilyet az ember butuska kisebbségi tiniktől várna,

tipikus példa arra hogy az emberi hülyeség és önzőség nem ismer határokat.

2012. jún. 6. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!