Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálsz ha van egy...

Mit csinálsz ha van egy teljes szabad hétvégéd?

Figyelt kérdés

barátom nincs, nemrég hagyott el, mivel most költöztem barátaim sem nagyon vannak Nem akarok egész nap itthon ülni, tévézni, aludni...Fogalmam sincs mit csináljak, amitől jobban érezném magam, nem ilyen szerencsétlen magányos valakinek... :S

20L


2012. jún. 15. 23:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Fuss reggel egy jót pl, a margit szigeten., Menj moziba, szombat este party a barátnőkkel az éjszakába, menj színházba, nagyon jó kis darabok vannak mostanában, sétálj a városban és nyalj egy fagyit.

De leginkább látogasd meg a családod/barátaid, vagy rendezz egy kis összejövetelt magadnál,közös filmezés vagy bármi...

2012. jún. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Amit csak akarok.
2012. jún. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Holnap múzeumok éjszakája!
2012. jún. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Én nekem nem is emlékszek, hogy mikor volt szabad hétvégém tehát átaludnám
2012. jún. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Nincs egy szabad percem sem napközben, mert tanulnom kell érettségire. :@

Amúgy most mondanám, hogy a barátaimmal töltöm, de csak a te szívedet fájdítom. Az a legrosszabb, ha otthon ülsz ez esetben. Menj el sétálni vagy mittomén. Gondolom egyetemista vagy, ott pedig igen hamar szerzel majd barátokat.

2012. jún. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok egyetemista, kijöttem külföldre egy munka miatt, amiből majd tudom finanszírozni a tanulmányaimat. Szóval nem vagyok eleresztve pénzzel és elég drága pl egy színház. Már bejártam a környéket itt. Van néhány ismerősöm, mára hívtak egy buliba, és lehet h hülye vagyok de semmi kedvem nem volt elmenni, h aztán átaludjam a szombatot...
2012. jún. 16. 00:03
 7/13 anonim ***** válasza:

Majd elmész a következőre.

Én néha átmegyek antiszocba és 1-2 napot végigjátszok itthon netes haverokkal, ezeket utólag meg is bánom általában. :D

Ha más nem, majd a munkahelyen megismersz egy-két új arcot.

2012. jún. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
nem mentél el bulizni hanem otthon ültél, a kérdésed meg arra vonatkozik mit csinálhatnál az otthonülés helyett... durva.
2012. jún. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
filmeket,sorozatokat bámulok,kialszom magam,leszőrtelenítek totálba epilátorral,gyantával+szemöldökszedés,arctisztítás(bár arctisztítás inkább 2hetente) és egy alapos takarítás majd kajarendelés.Ha még van energiám elmegyek futni,vásárolni,nézelődni,sétálni,vagy iszogatni.
2012. jún. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen, ez történt. Nem mentem el a buliba és most rájöttem h ezt nem csinálhatom egész hétvégén h itthon punnyadok, mint ma este.
2012. jún. 16. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!