Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányszor mondjátok a szűk...

Hányszor mondjátok a szűk családban egymásnak azt, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Leginkább az érdekelne, hogy egy szülő milyen gyakran mondja a gyerekének és fordítva? Persze a szeret tettekben nyilvánul meg a legjobban, de most szavakban érdekelne. Kíváncsi vagyok a normális családokban ez hogy működik, mert én ebből sajnos kimaradtam. :(
2012. jún. 20. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem rá, hogy valaha is mondtam volna, vagy hogy nekem mondták volna. Viszont nem is hiányzik. Tudom azt szavak nélkül is.
2012. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondogatjuk, tudjuk/érezzük anélkül is.
2012. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem mondták, szeretem, ha mondják :) Én is mondom a lányomnak, férjemnek is, olyan érzés, mint egy puszi :P
2012. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább én szoktam mondani anyunak hogy szeretlek,ő csak mondja hogy kincsem vagy ilyenek......:)De anélkül is érzem és tudom hogy szeret!.;)
2012. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem néha nem árt mondani. Nem elcsépelni, mint az amerikai filmekben, hogy mindenki állandóan ájlávjúzik, mert az nyálas. De időnként jól esik az embernek, ha szülő, ha gyerek, ha társ.
2012. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Az csak egy semmit nem jelentő, üres szó, akár a "részvétem".


Nem mondani, éreztetni kell a szeretetet.

Mert mondhatom én neked, hogy szeretlek, ha a hangom hamis, arcomon megvetés.

De egy mosoly, egy önzetlen ölelés sokkal többet ér, mert "kifejez".

2012. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem mondják is, és érzem is. Bizony, egyszerre a kettőt. Fura dolog.
2012. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
soha nem mondja senki
2012. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kiskoromban mindig puszit kértem anyától amikor elment, még akkor is ha csak az 1 utcával arrébb lévő boltba ment. Nem tudom miért.

De kinőttem. Nem ölelgettük egymást soha, nem vagyunk olyan fajták de azért szeretjük egymást. Apa meg szokott ölelni és néha dob 1 puszit az arcomra.

Nem szoktuk mondani soha, de tudjuk :)

2012. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Minden beszélgetés (telefon, nem élünk együtt) végén mondjuk a szüleimmel/nagyszüleimmel. Párommal sokkal sűrűbben mondjuk, mi ilyen érzelemkimutatós fajták vagyunk. :)

23N

2012. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!