Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jutott ilyen 'sors' nekem?

Miért jutott ilyen 'sors' nekem?

Figyelt kérdés

10 éve lepukkant, 1,5 szobás albiban lakom anyámékkal. Apám alig akar dolgozni, csak anyám dolgozik betegen. Nem merek felhívni senki ide, mert cikinek tartom.


Alig vannak igazi barátaim, sőt, szinte senkim nincs. Folyton szorongok, rosszabb, ha 'idegenek' közt vagyok.


Anyám alig enged el szórakozni valahová, pedig nem iszom, nem balhézok, semmi.


Iszonyatosan rövid pórázon vagyok, és nem lehet beszélni velük.


18l



2012. jún. 21. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Átérzem a sorsod.
2012. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
...szerintem nem normális, hogy amióta elkezdődött a szünet, itthon vagyok, nem voltam sehol, csak a városban vásárolgattam egy kicsit (zsebpénz), aludtam, neteztem, TV-ztem...
2012. jún. 21. 12:55
 3/15 anonim ***** válasza:
Valami oka biztos van, nem?
2012. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az, hogy anyám betegesen félt mindentől
2012. jún. 21. 13:01
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Egyet tudok tanácsolni, lehet, hogy nem fog tetszeni, de hidd el nekem, hogy majd pár év múlva visszanézel a mostani Önmagadra rá fogsz jönni, hogy igazam volt.

Tehát egy dolgot tehetsz. Lelépsz. Elmész dolgozni suli mellett, més is csinálja/csinálta, Neked is menni fog. Mindegy mit, csak dolgozz, hordj újságot, dolgozz a mekiben, tök mindegy. Gyűjts pénzt, és költözz el egy saját albérletbe, vagy keress olyat aki szintén albiban lakik és össze akar költözni valakivel költségkímélés miatt.

Ott fogsz megbüdösöni ha nem lépsz, és más nem fogja meglépni helyetted! Ezt ne felejtsd el! Szorongani fogsz, nem lesz pasid, vagy ha lesz az is valami lepukkant akárki lesz.

Hidd el tudom mit beszélek.

36/N

2012. jún. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos ez így igaz ahogy előttem leírták...

35F

2012. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ötössel tokéletesen egyetértek. Azt fogadd meg.
2012. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Dottorre ***** válasza:
100%
Igen ez az utóbbi jobb megoldás, mint összejönni egy 40éves férfival azért, hogy kirántson ebből a közegből. Bár ez kényelmesebb, de annak is megvan a maga hátránya.
2012. jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

18 éves vagy, nem tilthat el semmitől. Max, kirak. De kétlem,hogy egy anya aki betegesen félti a gyerekét az elzavarná.

Keress munkát, csinálj valamit az életeddel.

2012. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni, takaríts ki. LEgalább anyudnak is segítesz és nem vagy otthon.
2012. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!