Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfinek 44 évesen apává...

Egy férfinek 44 évesen apává válni nagy kihívás?

Figyelt kérdés
Most várjuk első és valószínűleg egyetlen gyermekünket, én 29 vagyok, a férjem kb. akkor fogja tölteni a 44-et, mikor megszületik a kicsi. Eddig nem volt lehetőség gyerekvállalásra, nagyon sokat dolgoztunk, pár hónapja azonban úgy gondoltuk, hogy ha jönni akar, jöjjön és hamar sikerült is. Jól tartja magát, fiatalos, de mégis aggódik, hogy túl öreg lesz ehhez. Szerintetek tényleg lehet nagyobb hátránya a kora miatt, mint mondjuk egy 30 körüli férfinak? Én úgy érzem, hogy nincs oka aggódni.
2012. jún. 21. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi?? Ne viccelj!! No para
2012. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy. Még mindketten fiatalok vagytok! Nem véletlen, hogy hamar "összejött" az utód. Ennek oka van! Nagyon jó szülők lesztek mindketten. Csak nyugi, nem rágörcsölni :D
2012. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia.az én apám is 44 éves volt,amikor születtem.igazából kiskoromban csak én éreztem egy kicsit kellemetlennek,hogy nekem idős apukám van,őt egyáltalán nem zavarta,és nem jelentett problémát semmiben.

bár sokszor szigorú volt velem,de azt mondta,azért,mert féltett.

sajnos nem él már :(

2012. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dottorre ***** válasza:

Persze, hogy nagy felelősség, de biztos, hogy jó apa lesz, ennyi idősen már nincs a legtöbb férfinek olyan hóbortja, vagy gyerekessége, ami miatt ne lenne jó apa.

Másik oldalról viszont - bocsánat, hogy ezt írom - készülj fel arra, hogy esetlegesen egyedül kell majd nevelned a gyereked, mert ma a férfiaknak Mo-n alig 60 az átlag életkora... ezért biztos le leszek pontozva, hisz most nem erre kéne gondolnotok, de gondoltam azért szólok, és nem kívánom hogy ilyen történjen, még mielőtt rosszindulatúnak lennék kikiáltva.

2012. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha te is ennyi lennél, akkor normálisnak tartanám, de bocs, ekkora korkülönbség már valahol necces... Meddig fog tartani ez a házasság?
2012. jún. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!