Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélye lehet egy 34...

Mennyi esélye lehet egy 34 éves, elvált kétgyermekes férfinek arra, hogy párt találjon magának?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó,hanem az egyik jóbarátomról.Már egy éve elvált,de azóta sincs senkije,pedig nagyon szeretne egy normális kapcsolatot.Sajnos túl van már a "fénykorán",kezd kopaszodni,kicsit pocakos is,de egyébként normális,rendes ember.
2011. nov. 1. 07:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
Elég sok. Előtte az élet. Annyi idősen én még javában jártam az éjszakát és csajokat szedtem fel. Hajrá, élvezd az életet.
2011. nov. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van neki nagy eselye ra. Sok elvalt, gyermekes, 30-as normalis no keres part.
2011. nov. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért egy 30 éves elvált nőnek 1 gyerekkel lenne? Sajnos más is van így...
2011. nov. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csinálj otthon egy vacsorás bulit, amelyre meghívod a barátaidat a házastársával együtt. Mondd nekik, hogy a belépő: visznek magukkal egy egyedülálló, korban a barátodhoz illő hölgyet is. (Két-három házaspár visz magával összesen 2-3 hölgyet) Meghívod az elvált barátodat is, és a vacsora alatt majd kialakul.
2011. nov. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Van!


Apu öccsének négy gyermeke van, 38 éves volt, amikor elvált a feleségétől, és mivel a nő egy utolsó cafka volt, alkoholista, prosti, ezért az apának ítélték a gyereket.


Három kislány és egy kisfiú. Ez egyik lány epilepsziás, a másik ki tudja miért nem beszél, a harmadik valami pszichés gonddal küzd, mert nagyon félős, a kisfiú pedig hiperaktív.

Egy omladozó vályogházban éltek, de az apának legalább volt munkája. A mama segített a gyerekfelügyeletben.


Nos ez a férfi összejött egy nővel (munkahelyen jöttek össze egy céges bulin), akinek két rendes, jó tanuló gyermeke van.


A hölgynél költöztek össze, a négy kicsi sokat fejlődött, szocializálódtak. Nem gazdagon, de tisztességesen élnek. Szép nagy család lett belőlük!


Van remény!

2011. nov. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6%

Ezért tart itt lassan a világ, mindenki orrba-szájba csinálja a gyerekeket, nincs stabil kapcsolata, de már az ismerkedést követően pár hónappal ott a kölök...

Tegnap érte el a föld a 7 milliárd-odik lakost, gondolkodjunk már egy kicsit...

Utána meg valóban nagyon nehéz kapcsolatot találni, én is próbálkoztam gyerekes nővel, de nagyon nem működött a gyerek miatt. Érthető okokból. Senki sem akarja felvállalni más agyonkényeztetett bimbilimibijét.

2011. nov. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem sok, még baromi fiatal! :-)


férfiak kisgyerekkel az sok esetben vonzza a nőket :)


28N

2011. nov. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanannyi esélye van, mint annak, akinek nincs gyereke férfiként 30 fölött, és mindenképpen gyerektelen 30-as nőt szeretne magának találni.

Egy normális nőnél az, hogy kopaszodik vagy éppen van egy kis pocakja, az nem a legfontosabb a pártalálásnál.Egy jó kapcsolat egyik legfontosabb alapja a kommunikáció, és ezen felül kell fizikai vonzalom is, ha ránéz az illetőre, de az kialakulhat bármikor.

Azt mondom, hogy ne görcsöljön rá a dologra és akkor olyankor fog az életébe belépni a nagy Ő, amikor nem számít rá. /Én is így voltam vele annó elvált egygyermekes nőként./ 29N

2011. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nagyon sok.Apa 35 évesen házasodott anyával most 49 évesek és még mindig együtt vannak és lett 2 gyerekük.És anya is elvált.
2011. nov. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha 2 gyerek mellett elvált, arra azért kell alapos indok is, ne ámítsátok! Ha a felesége otthagyta, csalta, meghalt, az oké. De ha neki viszketett a lompos, nálam kizáró ok. Mindenképpen próbálnék ilyen esetben pár szót váltani az exszel, mielőtt komolyra fordul. Aki 2 gyermekes családot otthagyott, meglehetősen gyanús kategória, ha én még családra vágyok. Ugyanis ha normális, rendes ember, most is a gyerekeit neveli, nem új után kajtat.
2011. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!