Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ido utan nem tul gyors...

Mennyi ido utan nem tul gyors mar osszekoltozni valakivel? Mondjuk ha mar egyutt vagyunk 1 eve es az osszekoltozes gondolata foglalkoztat az szerintetek gyors?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 21:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Neeem!
2012. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Már kezdhettek rajta gondolkozni.
2012. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem egyáltalán nem gyors!:)Tudod mi volt gyors? Én a párommal úgy jöttem össze,hogy abba az albérletbe költöztem,ahol ő is lakott.Lakótársak lettünk,5 nap múlva összejöttünk,2 hét múlva külön laktunk kettesben ;)!Mi a szó szoros értelmében lakva ismertük meg egymást :)!Együtt vagyunk több mint 10 éve,imádjuk egymást a mai napig és természetesen gyerekünk is van már.Soha egy percét nem bántam meg,hogy igy alakult az életem :))!Sok sikert és boldogságot nektek is (: !
2012. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
o az elso kapcsolatom es meg nem tudom megitelni mi az igazan helyes, mert nagyon de nagyon szeretem ot es erzem h o is megorul ertem, a csaladunk mar evek ota ismeri egymas, az en csaladom imadja ot es ahogy hallom az ove is engem :))) meg csak 18 vagyok, o 19 ezert szerettem volna tudni mi a velemenyetek...
2012. jún. 23. 21:24
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő: mi három hónap után összeköltöztünk. Mivel működött a dolog, 1 évesek voltunk, mikor gyereket vállaltunk. Most 3,5 éve együtt vagyunk, az esküvőnk a múlt hónapba volt:D
2012. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
21:23-as vagyok.Mi nem voltunk sokkal sokkal idősebbek (21 évesek voltunk),mint most ti vagytok.Próba szerencse,majd kiderül van-e közös jövőtök...
2012. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
a szuleink egyaltalan nincsenek ellenunk, aminek rettento mod orulunk, mindketten attol feltunk mi lesz ha nem fgojak megkedvelni a masikat, egy kisebb varosban elunk, de eleg gyakran kell felmenjunk pestre, sztetek eloszor koltozzunk ossze a varosunkban vagy merjunk mar most felkoltozni?
2012. jún. 23. 21:39
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi majdnem 200 km-re a szülővárosunktól,szintén Budapesten kezdtük a közös életünket.Ha előbb utóbb úgyis ide költöznétek gyertek már most,felesleges először máshová költözni..
2012. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

tanultok? dolgoztok?

ha el tudjátok tartani magatokat normálisan, és nem kell balhézni a pénz miatt, akkor gyertek pestre. pláne ha az ősök is támogatják a dolgot.


ennyi idősen még kicsit korai, pláne, h első kapcsolat. én az első két barátommal nem költöztem össze, pedig sokáig együtt voltunk.

aztán a harmadikkal, akivel már 3 éve együtt élünk, szinte az első hónapban összebútoroztunk. nem is sokat rágódtunk rajta, egyszerűen így alakult. sok idő kellett míg összecsiszolódtunk, de tudjuk, hogy megéri küzdeni, mert összeillünk és szeretjük egymást.


mérlegelj, és azok után dönts. ha már együtt éltek, és mégsem megy, akkor nehezebb a szétválás, mintha csak járnátok.

2012. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!