Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretem bátyám...

Miért nem szeretem bátyám barátnőjét?

Figyelt kérdés
A lány 21 éves, én 20. A bátyám 28. Még soha nem volt ilyen komoly kapcsolata a tesómnak, ismertem a régi barátnőket, de velük nem volt bajom. Konkrét dolgot nem tudok mondani, hogy mi a bajom a csajjal. Egyszerűen zavar a tudat, hogy létezik. Bátyám nagyon haragszik rám emiatt. De nem tehetek róla. Amúgy a lány kedves, aranyos, szép. Túl normális.
2012. jún. 25. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Mert féltékeny és irigy vagy, hogy nem te vagy most a bátyád életének fókuszában.
2012. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
biztos nem vagytok egy hullámhosszon. Van ilyen. Nem kell szeretned, légy kedves, udvarias és kész.
2012. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem csak egyszerüen féltékeny vagy, mert ez a kapcsolat komolynak tünik.

Gondolkodj el, hogy forditott esetben neked hogy tetszene, ha a bátyád nem fogadná el a barátodat féltékenységböl...


UTána próbálj változtatni a hozzáállásodon, mielött emiatt romlik meg a kapcsolat a bátyáddal.

2012. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

1. úgy érzed, h "elvette" tőled a bátyádat


2. mivel a lány korodbeli, összeméred őt saját magaddal, mely során az jön ki, h ő szebb, jobb, kedvesebb, csinosabb okosabb nálad és ezt képtelen vagy elviselni.


egyikről sem a barátnő tehet, ez a te problémád, amit kivetítesz a lányra. a bátyád azért neheztel rád, mert haragszol a barátnőjére, holott az semmivel sem érdemelte ki, h így érezz iránta. a bátyádnak igaza van. ebben a sztoriban te vgy a hunyó

2012. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Első vagyok, kifejtem jobban: nyilván szoros érzelmi viszonyban állsz a bátyáddal és frusztrál a tudat, hogy "elszerette" tőled egy másik nő. Azt érzed, amit az anyukák szoktak, ha komoly barátnő lép a fiacskájuk életébe. Mondjuk annyi intelligenciáról azért tehetnél tanúságot, hogy ezt nem érzékelteted. Fogadd el, hogy ez az élet rendje, az embernek más minőségű kapcsolatokra is szüksége van. Ha majd neked is lesz komoly barátod, akit nagyon szeretsz, akkor megérted.
2012. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Látom, a kérdezőnek a válaszok se tetszettek, mivel jól lepontozta őket, de akkor is ez az igazság.
2012. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit! Igaz fel sem..
2012. jún. 25. 13:46
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Ok nélkül nem lehet utálni semmit.

Én azért utálom a bátyám barátnőjét, mert kipofázta egy személyes dolgom az egész családom előtt mikor nem voltam otthon. És még ő sértődött meg.

2012. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Attól félsz, hogy a bátyád "elveszik" tőled. Féltékeny vagy és bizony kissé birtokló. Örülnöd kéne, hogy a bátyád szeret valakit, hogy a kapcsolata komoly, hogy esély van arra, hogy kaphatsz egy "nővért". Ezzel nemhogy szegényebb, de gazdagabb lesz az életed a jövőben.


Ismered a híres Jane Austen-regény film-adaptációját? Büszekséhg és balítélet, BBC 1995 (nem más!). Javaslom, hogy vedd meg vagy kölcsönözd ki a könyvtárból a lemezeket, és EGYEDÜL, szigorúen egyedül nézegesd végig.


Jót fog tenni, hidd el. Többet ér, mint száz jó szó. :)

2012. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sorry. Ma már túl sokat jószolgálatoztam itt, fáradt vagyok és sokat tévesztek.

Büszkeség és balítélet a regény és a belőle készült film címe.

2012. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!