Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek nagyon ideges, ha meglátom a volt élettársamat? én hagytam el, nem szeretem, sőt, nagyon rossz a viszonyunk, de van egy gyerekünk, és ezért kell néha látnom.

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kerüld el a vele való találkozást. Kérd meg az egyik barátnődet, hogy láthatásra ő adja át, és vegye is át az apától a gyereket.
2012. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt sajnos nem tudom megoldani.
2012. máj. 28. 14:21
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárólag a gyerek érdekében vegyél erőt magadon és próbálj meg ne idegeskedni, mert ezzel a gyereknek ártasz a legtöbbet. Nincs nagyobb fájdalom és lelki teher egy gyereknek, ha a szülei utálják egymást.
2012. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Ha meglátod, akkor ideges leszel? Akkor még mindig érzel valamit iránta.

Az lehet, hogy csalódott vagy irigy vagy rá, hogy neki jobban alakultak a dolgai és neked annyira nem? Vagy bántott érzelmileg és ezért utálod őt ennyire? Vagy a gyerek jobban ragaszkodik hozzá mint hozzád? Nem írtad le a probléma forrását, így jobban tudnánk segíteni.


Minden esetre, ha a fentiek közül felsorolt opciók között szerepel az utálat forrása, akkor én neked minden esetben Határozottságot ajánlok!


Az elvált nők (ez esetben szakításról van szó) nagyon nehezen teszik túl magukat a "kettészakadáson". A férje még lehet egy fiatalabb nővel, alig látszik meg rajta, hogy öregszik, stb.

A legtöbb nő ilyenkor mély depresszióba esik, hogy neki nem olyan sors jutott, amilyet megálmodott magának, pedig nem is tudja, hogy még élhet csodálatos életet párral!:)

Persze a megfelelő személy is kell hozzá.


A viselkedésével kapcsolatban próbáljon ki új dolgokat.

Ne puffogjon, ne mérgelődjön és ne panaszkodjon. Mikor meglátja az exét legyen vele kedves, akármennyire is nehéz, de muszáj lesz a gyerek miatt és a becsülete miatt is. Próbálja magát boldognak érezni akkor, mikor a közelébe van. Gondoljon bele, már nincs a terhére ez a tökfilkó! :D

Csinosan öltözzön fel akkor (ne essen túlzásba), mikor éppen megy a gyerekért. És mutassa meg, hogy Ön igenis egy szuper anya, és azt is, hogy lássa meg az exe, hogy mit veszített el(magát!)!


Remélem tudtam segíteni.:)

Kérdése van írjon üzenetet!

2012. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem érzek iránta semmit, sőt! Érzelmileg nagyon sokat bántott, nem irigykedem rá, mert nekem is van egy új élettársam, ő rendes ember, de idegesítő, hogy amikor jön a gyerekért, mindig utálattal néz, meg rosszindulatú megjegyzéseket tesz. Ez zavar nagyon, jobb lenne, ha nem látnám, de nem lehet elkerülni.
2012. máj. 28. 14:47
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne add meg neki azt az örömet, hogy téged idegeskedni lásson. Akárhogy is viselkedik, te maradj meg nőnek, legyél kedves, aranyos, elbűvölő, hidd el, a méreg meg fogja enni.
2012. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Minél higgadtabb és normálisabb tudsz maradni,annál jobban fog a másiknak fájni,tehát én is csak ezt tudom tanácsolni.Akárhányszor próbál felhúzni,érzelmileg manipulálni,gondolj arra,hogy Neked már nincsenek iránta érzelmeid,érzéseid,és nem akarsz Neki örömet szerezni azzal,hogy látja,fel tudott Téged húzni megint.Próbálj örülni annak a ténynek,hogy ez az alak már többé nem nehezíti meg az életedet.Engedd el a múltat,a sérelmeidet,mert csak így lehetsz boldog!Amint látja Rajtad a kiegyensúlyozottságot és a boldogságot,leáll,hiszen belátja majd:nincs értelme bántani Téged,hiszen úgysem tud.
2012. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 tetris ***** válasza:

A gyermek érdekében muszáj erőt venni magadon. Bármennyire is idegesít, ne mutasd ki. A kapcsolatot csak a legeslegszükségesebb mértékre korlátozd. Szerintem azért szemétkedik, mert látja, hogy célt ér vele.

Valszeg ő még mindig érez irántad valamit, és nagyon bánthatja a csőrét, hogy neked már van új kapcsolatod. Ezért gonoszkodik veled.

Az jutott eszembe, hogy megkérheted a párodat, hogy ő adja át a gyermeket, és ő is vegye vissza. Vele talán nem mer szemtelenkedni a volt élettársad. Esetleg a mostani párod kilátásba helyezhetne egy-két sallert, mindjárt kisebb lenne a volt élettársad mellénye.

2012. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
igyál sok vízet.
2012. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

akármennyire nem hiszed az emberek érzik a másik kisugárzását és viszont tükrözik azt.

próbáld ki pár alkalommal, hogy megkínálod valamivel, érdeklődsz a hogyléte felől (ill. úgy teszel) rém közömbös,normális, minden érzelemmentes hangnemben és pár alkalom, de ő is normálisan meg fogja kérdezni, te hogy vagy.

halál komolyan ez így működik.


ha utálod semmit nem kell mondanod,ő is utálni fog, utálattal jön és utálatot sugároz feléd, amit utálni fogsz továbbra is.

állítsd meg ezt a kört.


ha utálsz valamit keress olyat, ami pozitív gondolat. pl de jó, hogy viszi a gyereket, a párommal kettesben leszünk. ez a gondolat már meg fogja változtatni a kisugárzásod. vagy akármi más, csak ez jutott eszembe.

2012. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!