Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az anyám?

Normális az anyám?

Figyelt kérdés

Többször veszekszünk, elég rossz a kapcsolatunk és amikor ilyen viták vannak, általában mindig repül / törik valami. Kisebb tárgyakat már dobált felém, de szerintem ezúttal kissé túllőtt a célon. Felkapta a laptoptöltőt és szószerint hozzámb@szta. Az aksi részére kellene gondolni, pont ugyanilyen:

[link]


A csípőmhöz dobta és ott most iszonyatosan fáj. Mit csináljak?


2012. jún. 26. 13:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az anyád nem normális, hagyd ott a fenébe.Ha huzamosabb ideig zaklat, akkor családsegítőhöz kell fordulni. hogy segíthet e rajtatok, azt nem tudom. Minden esetre azért mert valaki ideges, még nem kéne hozzávágni egy ilyen nehéz tárgyat, valami bajod fog esni egyszer.
2012. jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem normális dolog,hogy anyád minden dologgal megdobál. Nincs más, akihez fordulhatnál, apukád, testvéred, nagyik...

Nem derul ki, hogy hány éves és milyen nemu vagy.

2012. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Mit tettél ami miatt igy viselkedik? nem akad ki az ember ennyire ,csak ugy.....valami oka biztos van rá...
2012. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Hát, a kontrollálatlan dühkitörések, az pszichológiai probléma. Ettől még természetesen normális, de lehet, nem ártana neki egy pszichológus...
2012. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
Jelentsd fel testi sértésért aztán diliház, ez nem normális.
2012. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha édesanyád ilyen ingerült, vagy idegbeteg, akkor inkább kerülni kellene a vitákat... hiába neked van igazad, vagy hasonlók...

Nyilván nem kellene a saját gyerekét dobálnia semmivel, de lehet megvolt a jó oka rá. Ha egy banális vitánál kezelte így az indulatait, akkor viszont valami gond lehet vele.

2012. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

Emberek, az erőszakra nem létezik olyan, hogy "jó ok", sem a személyek elleni erőszakra, sem a tárgyak elleni erőszakra. Persze egyikünk sincs indulat nélkül, velem is megesett már, hogy valamit földhöz vágtam, vagy ilyesmi. (eccer pl. az akkori melóhelyem főkönyvelője qrta fel úgy az agyam, hogy a kávéscsésze landolt a falon, teli kávéval). De ettől még 2 perc múlva tudtam, hogy nem cselekedtem helyesen, és sajnálni kezdtem (a csészét meg a kávét:))

Úgyhogy semmi ok anyukának mentségeket keresni, nyilván nem követett el főbenjáró bűnt, de ettől még helytelenül cselekedett, ezt be kellene látnia, elnézést kérnie, és legközelebb kontrollálnia az indulatait.

2012. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondták, általában az szokott kiabálni, aki nem tud érvelni.

Aki azt írta a kérdezőnek,hogy a laptopját is kihajítaná, szerintem ez így elég erős. Mivel nem tudja/tudjuk a szituációt és az előzményeket, így nem lehet messzemenő következtetést levonni.

Leírnád, hogy most mi volt a gond? Hátha tudok/tudunk segíteni. Nem normális, amit anyukád csinál, komoly bajod is történhetett volna.Próbáltál már beszélgetni vele ezekről a dolgokról? (mármint a kapcsolatotokról)

Írj, hogy hogyan alakultak a dolgok.

2012. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Talán azért vágta hozzád,mert semmit nem csinálsz a gépezésen kívül??És várod,hogy kiszolgáljon??

Én lehet,hogy a laptopot is hajítanám!!"


Mégis honnan vannak ilyen információid? Ne haragudj, de megkérdezhetem, hogy ki vagy?


Aki pedig kérte, hogy írjak bővebben a szituációról.. inkább nem. Lényeg az, hogy a viták tárgya legtöbbször alaptalan, valami hülye kis dolog, ő pedig nagyon feszült és így vezeti le ezt. Próbáltam már beszélni vele erről, de azt mondja, hogyha elkapja az indulat, nem tud megálljt parancsolni.

Egyébként pedig 16/L

2012. jún. 26. 14:40
 10/15 anonim ***** válasza:

Én írtam azt, hogy írj erről. Megértem, ha nem szeretnél beszélni itt erről. Csak gondoltam, ez egy névtelen oldal, hátha. De adhatok elérhetőséget, vagy valamit.

Ez nagyon durva, amit anyukád csinál. Ha nem tud parancsolni, valami "betegség" is állhat a dolgok hátterében.Apukádnak mondtad már ezt? Vagy a tstvére(idnek) ha van?

2012. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!