Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Holnapig...

Mit csináljak? Holnapig döntenem kell.

Figyelt kérdés

14/L vagyok és 3 éves korom óta minden nyaramat Erdélyben töltöm,mamám él ott. Az elején jó volt,mert jött a bátyám is és a két unokatestvérem,ez kb. 10 éves koromig volt így,mert utána ők már idősebbek lettek és inkább mentek bulizni nyáron,meg stb. 10éves korom óta már minden évben egyedül megyek ki egész nyáron ott is vagyok.Egy ideig jó volt,de tavaly nyáron már nagyon unatkoztam inkább a barátaimmal lettem volna itthon..

Most meg mondtam anyának,hogy ha nekik is jó lenne én úgy szeretném hogy csak júliusba megyek ki,és nem egész nyáron. Mert augusztusra rengeteg mindent tervezetem a barátaimmal,emellett még jó pár számomra fontos emberrel is szeretnék találkozni,akik messze élnek. Ma anya szólt,hogy hétfőn Pestre kéne menjek,mert az ott élő nagybátyám ki visz Erdélybe,de egész nyárra,és hogy ne akarjak kimenni csak júliusra mert nincs annyi pénzünk ,hogy ilyen sokat utazgassak. De nem értem,és ezt mondtam is anyának hogy mitől lesz könnyebb kifizetni az utazást ha augusztus végén jövök csak haza..És emiatt össze is vesztünk,most elment dolgozni(reggel jön csak),azt mondta hogy mire jön,döntsek..Vagy nem megyek el Erdélybe, vagy egész nyáron ott leszek.Ha meg nem megyek el,akkor meg végig unatkozom a júliust,mert akkor meg az összes barátom nyaral..:/


2012. jún. 27. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én akkro inkább nem mennék. Most egy hónapot "unatkozol" (nem mintha nincs 20ezerféle szórakozási mód a korsztályodnak) aztán ott az egész augusztus és együtt lehetsz velük. Plusz nehogymár az ÖSSZES barátod EGÉSZ júliusban ne legyen otthon...
2012. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én se mennék. Csinálj valami programot, mindig lehet valamit csinálni :) Akár otthon is.
2012. jún. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

A nyár tökéletes alkalmat ad arra, hogy változtasson az ember saját magán, új dolgokat ismerjen meg, kiszélesedjen a látóköre. Suli közben erre kevesebb lehetőség van, mert ott van akkor a hétköznapi stressz, szürke hétköznapok, a mindennapi dolgaink, amiket el kell végezni stb.

Hát ha tényleg annyi mindent terveztetek augusztusra, akkor ne menj szerintem se. A júliust pedig áldozd önmagad jobban megismerésére. Próbálj ki új dolgokat. (nem drog meg hasonlók, nehogy valami dílernek nézz) :)

Kell a változatosság is. Ha eddig minden nyarat Erdélyben töltöttél, akkor ideje változtatni és egy nyarat otthon tölteni. Nem fogsz unatkozni, ha leleményes vagy. Például megtehetnéd, hogy ha van néhány távoli ismerősöd, akikkel találkoznál, akkor mondjuk 1 hetet náluk töltesz.

Én is hasonlóképpen teszek idén. Megpróbálom jobban megismerni magam, a korlátaimat és a változatosság kedvéért elszakadok nyár végéig az országtól. De ez hosszú sztori.

Mindenesetre vágj bele. Ne legyél a szokások rabja, nem jó az sokszor. :)

2012. jún. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) Megmondtam anyunak hogy akkor nem szeretnék elmenni.
2012. jún. 28. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!