Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányok, este mikor leteszitek...

Lányok, este mikor leteszitek a babát és ti is mentek aludni, akkor el van végezve a lakásban? Vagy vagy úgy vele h pl. megvár az a mosatlan holnapig?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 22:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem rendbe tenni a házat és úgy lefeküdni, elrakni a játékokat, összerántani a konyhát stb. de azért volt már rá példa, hogy olyan kimerült voltam, hogy meghagytam reggelre a pakolást, mosogatást.
2012. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még pici volt a fiam, és itthon voltam vele, akkor nem mindig mosogattam el estére, mármint pl. a vacsoráról megmaradt tányér olykor megmaradt másnapra, mert hát úgy voltam vele, hogy reggel is ráérek megcsinálni.

Mióta dolgozom, nem halogatom másnapra, mert másnap se lesz több időm, este legalább nyugiban meg tudom csinálni, amikor már alszik a csemete.

2012. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikor végre elalszik én is lefekszem ha nincs kész semmi akkor is. Még csak 4 hónapos, éjjel is felkel szopni, valamikor nekem is aludnom kell, a házimunka pedig megvár. Még soha senki nem végezte el helyettem éjszaka.
2012. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 krisztivan ***** válasza:
100%
szoktam hívni a manókat hogy csinálják meg helyettem a házimunkát de sajnos másnap pont minden ugyanúgy van,ahogy hagytam.:-))
2012. márc. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én is összekapom a lakást és a konyhát lefekvés előtt. Kiseperek és fel is mosok az előszobában és a konyhában. Utálom, ha reggel rendetlenség és mosatlan vár.

Viszont, nálam is előfordult, h hagytam csapot-papot és beestem az ágyba. De akkor valami rendkívüli esemény volt: beteg gyerek, vendég sereg, kirándulás, stb.

2012. márc. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy ráér, úgysem fogja megcsinálni helyettem senki. Most például tele van a mosogató, majd holnap reggel mosogatok.
2012. márc. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Megvár!

Főleg,hogy nálunk alapelv,hogy ha a baba elalszik,akkor szakítunk időt egymásra a férjemmel.

Összebújunk a tv előtt, esetleg iszunk egy pohár bort, beszélgetünk. Ezt nem cserélném fel mosogatásra!:)

2012. márc. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Megvár. Tegnap este kivételesen elmosogattam, de nem szoktam. Reggel felkelünk, megreggelizünk, és amíg a kislányom megissza utána a tejet/kakaót, addig elmosogatok. Este amikor ő elalszik, akkor fürdünk, netezünk kicsit, aztán lefekszünk a férjemmel, és TV-zünk, vagy beszélgetünk.
2012. márc. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én általában szeretem rendbe tenni a lakást, mert utálom, ha reggel már a rendetlenség fogad. Nagy segítségem a mosogatógép, és általában miután megvacsizunk, rögtön indítom is. Szerencsémre a férjem sem szereti ha szét vannak a dolgok, így van, hogy ő is besegít, amíg én mást csinálok.
2012. márc. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én bizony a vacsora maradványait meghagyom másnapra,és én is a férjemmel vagyok. Enyém az egész nap pakolásra,amikor itthon vagyunk a babámmal. Épp tegnap este házassági évfordulóztunk,miután elaludt a lánykánk! Hát nem mosogattam volna inkább...:)
2012. márc. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!