Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesít a testvérem.28...

Idegesít a testvérem.28 évesen eltarthatná magát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Dolgozik,de csak keveset keres. A szüleinknél lakunk, én még iskolás vagyok. Itthon nem fizet bele semmibe, reklamál ha pl. 2 napig ugyanaz a kaja. Délig alszik, alig csinál valamit és mégis rám beszél, h lusta vagyok. Pedig én főzök, takarítok. Ha kikel az ágyából úgy hagyja, anyu mos rá, ő főz rá,a telefonszámláját a tesóm nagy nehezen kifizeti. Én nagyon szeretem őt, de elviselhetetlen az életmódja. Anyuékat nem zavarja.
2012. jún. 28. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ismerek hasonlót. ő mondjuk sokat melózik, de otthonra egy fillért nem ad, elbacca utazgatásra, piálgatásra, csajokra.

ja, és néha úgy beszél a szüleiről mintha a popójából rántotta volna őket.


itt nem is feltétlenül az élősködő a hibás, hanem azok, akik ilyenné nevelték. viszont ennyi idősen már nem igazán lehet mit kezdeni vele.

2012. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tehetsz. Az én nővérem 27, és még a pasiját is beköltöztette a lakásba évekkel ezelőtt!
2012. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szüleidnek kellene piszkálni, hogy valamennyivel járuljon hozzá a kosztpénzhez, rezsihez. De ha nekik jó így, akkor sajnos nem sokat tehetsz.
2012. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tesóm is ilyen kb még korban is. Anyáékkal lakik, dolgozik de két fillért nem ad bele semmibe, ha anyám kért egy 10est a hónapra akkor úgy adta át a pénzt mintha a fogát húzták volna. Mostmár semmibe se kell beleadnia és nem is próbál anya kérni tőle.


jah és szintén elmondható mint azt az egyik hozzászáló irta,h ha olyanja van akkor minősithetetlenül beszél anyával.


24/N

2012. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!