Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátaim szerveznek ma egy házibulit, ahova engem is elhívtak még ott is aludni. De anyát nem lehet meggyőzni hogy elengedjen mert hogy biztos piálunk,drogozunk,cigizünk..

És anya ma du. 5-kor elmegy valahova ahol vasárnapig marad szóval engedély nélkül is elmehetnék. Csak félek hogy a tesóm beköp. mert nem tudom hogy falazna-e.. én is sokat falaztam neki eddig mindenről.

Szóval igazából az a kérdésem hogy ti mit csinálnátok??

Hozzáteszem hogy ez ilyen év bulija feelingű lesz:D



2012. jún. 29. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
paprikáskrumplit
2012. jún. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Édesanyám bizalma fontosabb, mint egy "év bulija". Ha anyukád aggódik, de rugalmas, rendezz te is egy bulit, ahol mértékkel iszogattok.
2012. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
anya bizalmát már rég eljátszottam sajnos, mert egyik gyanúja sem alaptalan amiket írtam. De eddig szinte mindig mindenhova elengedett, mert elég engedékeny de nagyon ellene van és meg mondom őszintén.. nem szoktam meg h nemet mondd valamire:(
2012. jún. 29. 13:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben bizonyítanék. Anyámnak is és magamnak is... ha nem enged el, ne menj el. nem szeretnéd visszaszerezni a bizalmát?
2012. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát őszintén?! Anyának úgymond "álarcot" mutatok.. Ha a fülébe jutott valami pletyka mindig kimagyaráztam valahogy pedig majdnem mindegyik igaz.. Belekeveredtem egy társaságba és ezt ő is tudja ezért nem bízik meg bennem most már annyira. És tényleg megtettem olyan dolgokat amit soha nem nézne ki belőlem de ezekről nem tud. De most nem azzal a társasággal lesz a buli hanem "normális" emberekkel:D
2012. jún. 29. 13:37
 6/11 anonim ***** válasza:

Jesszus. Látom tisztelet anyudat...


Ha egy kicsit is szereted, otthon maradsz a fenekeden és bizonyítod, hogy megváltoztál. MEgpróbálod visszaszerezni a bizalmát, hogy most már ne féltsen, aggódjon érted.

Szerinted, hogyha elmész, és utólag kiderül, akkor mekkora fájdalmat fogsz neki okozni??? Gondolkozzál már, ne csak a bulin járjon az eszed, hanem nézz egy kicsit távolabbra is

2012. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tisztelem anyukámat, épp ezért nem okozok neki fájdalmat azzal hogy megtudja "mi" lett belölem...
2012. jún. 29. 13:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Az lesz belőled, amit te akarsz.

Ha belátod, hogy nem vagy jó ember, miért nem változtatsz? Csak akaraterő kell...

2012. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Buli az lehet még ezer is..Viszont ha most egyet kihagysz,egy időre "befektetést" csinálsz,hogy bízzon benned,és ha látja hogy képes voltál kihagyni,megértetted hogy nem,a következőre tuti elenged.A tesód nem biztos hogy tudja a száját tartani,és lehet beköp később.
2012. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindegy.. probléma megoldva, segítenem kell és elmehetek:D
2012. jún. 29. 16:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!