Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet átvészelni ezt a...

Hogy lehet átvészelni ezt a helyzetet? (anya para)

Figyelt kérdés

Apa 4 hónapja halt meg, és anya eléggé flegma lett. Nagyon sajnálom, mert mint az egész családot Őt is megviselte ez az egész. De nem érti meg, hogy nem löknie kéne el magától, és bántania, hanem inkább segítenie, hisz nekem 'gyerekként' még nehezebb. Nagyon durva és igazságtalan tud lenni.

'Ne egyél annyit' 2kor mentem el itthonról, és háromnegyed hatkor értem haza, délben ettem utoljára, szóval nem 20 percekről van szó.

Ha anyu bánt szavakkal, rá kontrázik tesóm is, és ott 'bántanak' ahol a leggyengébb vagyok.


A testalkatommal-nem vagyok vele megelégedve, így azt használják ki a legjobban,mert tudják ott fog fájni igazán.

Nagyon szeretem Anyát, főleg most így apa után, de eléggé fájnak a megújult dolgai.

Van mikor normális/rendes, de most ma megint rá tört ez... Ha ez lesz 18 éves koromig,valószínűleg egy önbizalomhiányos 'semmirenemvagyokjó' felnőtt lesz belőlem, aki napi heti 3-4-szer megkapja, hogy nem számíthatok rád, lusta vagy, dagadt vagy, sokat eszel...=(


15L


2012. jún. 30. 18:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Bármire kér megcsinálom neki.
2012. jún. 30. 18:03
 2/7 anonim ***** válasza:

Családterápia!!! Vagy gyász feldplgozását segítő csoport vagy terápia.


Olyan teher van rajtatok, amit szemmel láthatólag nem tudtok hordozni. Nem te írtad ki annak idején, hogy öngyilkos lett a papád aznap?

Szóval ha egy családra nagy teher rakódik, a családi kapcsolatokat viszi szét!!! Ezt tudni kell, és segítséget kell kérni!


Sok erőt kívánok neked!

2012. jún. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikor Apukám meghalt én 17 éves voltam.

Anyum hasonlóan reagált, állandóan veszekedett velem, mindenért belém kötött. Én úgy "éltem túl", hogy nem törődtem vele, igaz, sok időbe telt, de megnyugodott.

Ezzel nem azt mondom, hogy te is "hallgass".


Nagyon nehéz időszak ez mindannyiotok számára.

Mondd el anyukádnak, hogy neked is fáj apukád halála, de ne rajtad vezesse le, mert nem te tehetsz róla.


Remélem hamar megoldódik a problémátok. :)


23N

2012. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hogy öngyilkos lett a papád aznap? '


Igen én vagyok az, azóta róla nem tettem fel kérdést:(Csak most


Második: Köszönöm szépen, szerencsére anyu azért nem az a gyakran idegsokk típusu, nyáron meg leginkább barátnőimmel vagyok:)

2012. jún. 30. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:
próbálj meg erős maradni. kitartás!
2012. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Légy erős tarts ki!

Fogj meg egy papírt és írd fel rá , azt hogy mi az ami jó,pozitív, jó vagy benne és azt is egy másik lapra, hogy min szeretnél változtatni!

Higyj magadban! Igen is erős vagy! Amit akarsz azt meg tudod csinálni! Isten indenkit szeret és segít neked is! Csak kérj segítséget.

Ajánlom az ATV 700-S CLUB műsorát.

Hétküznap 5.15 kor és este 22 körül van!

Nézd meg!

2012. júl. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) Szerencsére kijelenthetem, hogy erős tudok maradni:) Vagy nem érkezett el az az idő mikor tényleg fáj, vagy csak egyszerűen ennyi tartás van bennem:):( Pedig nagyon szerettem, ha rá gondolok hiányzik, de most próbálok inkább nem rá gondolni


Köszönöm a válaszokat:)

2012. júl. 1. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!