Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adhatok konfirmalasra?

Mit adhatok konfirmalasra?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Baratnom most konfirmal es hat csak en vagyok mgehiva nem az egesz csalad.Penzt nem tehetek.Valami ajandekot szeretnek csak nem tudom mit.Azt sem tudom hogy mit szeret mert baratnok vagyunk de legtobbet az interneten beszelunk szoval mind1.Nem tudom mire vagyna.Szerintetek mit vagyek neki?
2008. máj. 1. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A szülők és rokonok általában ilyenkor ékszert adnak, én kaptam nyakláncot, gyűrűt, fülbevalót. Ilyenkor a barátok is inkább olyat adnak, ami emlék. Vehetsz neki egy szép képet, amit kitehet a falra, vagy egy vázát, valami porcelánt, ami azért valószínű tetszik neki. De ha van valami, amire vágyik, akkor azt is megveheted neki. Vagy vehetsz neki egy jó könyvet, amit szerinted érdemes elolvasni, és szerinted tetszeni fog neki, vagy ilyesmit.
2008. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
CD, könyv, dísztárgy, szép gyerty, kép, illatszer.
2008. máj. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kosz!:-)
2008. máj. 8. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!