Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátom és hát most...

Van egy barátom és hát most derült ki, hogy egyik lány barátnőjével megcsalt, de ő tagadta attól még kiderült. Ő az első olyan pasi akit tényleg szeretek. Szerintetek szakítsak bármennyire fáj is? Vagy adhatok neki még 1 esélyt?

Figyelt kérdés
Mikor velem van akkor tudom, hogy szeret. De akkor se értem miért csalt meg. Nagyon nem tudom, hogy mit kéne tennem.
2011. júl. 18. 09:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
külső szemmel nem adnék még egy esélyt. de viszont ha te úgy érzed, hogy egy félrelépés volt, lehet, hogy meggondolnám. nehéz kérdés, az eszemre, vagy a szívemre hallgassak.... hát nem írigyellek. én lehet, az eszemre gondolnék, és nem adnék neki még egy esélyt.
2011. júl. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Én nem adnék esélyt, szakíts, az elején rossz lesz, de majd találsz olyan embert aki értékel s tisztel is.
2011. júl. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
El sem tudom képzelni, hogy megcsaljam azt akit szeretek. Megcsalni csak azt lehet, akit nem tisztelünk.
2011. júl. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%

Arra következtetek a történetből, h elég fiatal lehetsz még.


Nos, élvezd az életet!


Addig legyél a pasiddal amíg jó vele.

Megcsalt. na és? Attól még nem lett fertőzött, vagy nem romlott el.


Nyilván nem ez a kapcsolat lesz a "halálig tartó szerelem".


Élvezd ki minden percét, és ha mát nem érzed jól magad vele, lépj le.


De felejtsd el ezt a megcsalt => szakítok, vagy megcsalt => adok még 1 esélyt marhaságot.


Ő nem a tulajdonod. ne így gondolj rá!

2011. júl. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
90%

Én aszem nem bírnék még egy esélyt adni.

Nem bíznék már benne, és bizalom nélkül mit sem ér a kapcsolat!

2011. júl. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor velem van akkor tudom, hogy szeret."


Ha nincs veled, akkor nem tudod, hogy szeret?

Ha nem tagadott volna, akkor esetleg adtam volna még egy esélyt. Persze, ha kér...de azt sem rögtön.

Ez a kapcsolat el van temetve, sajnos. Keress mást, aki valóban szeret.

2011. júl. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
HÁt hagyd el, majd jön egy sokkal jobb. Nem érdemes rá pazarolnod a drága idődet.
2011. júl. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
a 70%-os 9:28 assal maximálisan egyet értek
2011. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
19%

ha csak érzelem nélkül tette, akkor ne törődj vele,

régen is jártak bordélyba üríteni a férfiak, de ott nem szövődtek szerelmek, szeretetek sem


ha téged szeret és te őt - ez a fontos, ne törődj mással

2011. júl. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Egy csók volt és az is akkor mikor berúgtak a haverokkal. Azóta mióta ez történt sokkal figyelmesebb velem meg mindig velem van szinte, ha megy is valamerre visz magával. De ez most derült ki és eddig nem mondta. Ezért nem tudom, hogy mit lépjek. Szeretem de nem tudom mi legyen. Csak volt egy pár kapcsolatom és mindig az volt, hogy azért lett vége, mert nem tudtam beleszeretni.
2011. júl. 18. 09:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!