Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak mi lenne ha kiderülne,...

Férfiak mi lenne ha kiderülne, hogy a kiszemelt nő műmellekkel rendelkezik? Vagy esetleg a barátnőtök, feleségetek kitalálná, hogy megcsináltatja?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon kicsi, meg szeretném csináltatni, de nem szeretném ha mű nőnek titulálnának, vagy emiatt kinéznének. Közepes méretűt szeretnék, olyat aminek természetes hatása van, nem dinnye méretűeket és labda alakúakat. Ez most kizáró ok? Amúgy semmilyen mű dolgot nem hordok. Itt folyton azt olvasom, hogy a pasik undorodnak tőle, bezzeg a valóságban meg rohannak az ilyen nők után. Persze azt sem akarom, hogy ne vegyenek komolyan.

2012. júl. 2. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Nos, én tényleg undorodom tőle. Persze vannak, akiknek nincs ízlésük.
2012. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

:( ez olyan furcsa, élőben még nem találkoztam ilyennel

persze olyannal igen akik ledeszkázták a kicsi mellekkel rendelkezőeket

2012. júl. 2. 14:29
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
A feleségem 3 év járás után csináltatta meg. Olyan volt, mint egy szobor. Minden haverom szerint szuper szexi lett vele. Azóta 2 gyereket szoptatott, most iszonyat természetes. És még mindig nagyon tetszik!
2012. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
A plasztikáztatott mellű nőket azok a nők szólják le, akiknek ronda mellük van, és lusták/szegények hozzá, hogy megcsináltassák a sajátjukat. A férfiaknak a formás, de nem természetellenes méretű/alakú mellek tetszenek, vagyis ha nagyon kicsi melled van, akkor valószínűleg jobban jársz, ha megcsináltatod. Ha másért nem, akkor legalább a saját jó közérzeted, önbizalmad miatt.
2012. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

olyan volt mint egy szobor?? ezt nem értem, milyen egy szobor?


köszi a válaszokat

2012. júl. 2. 15:32
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Mint egy melltelen szobor. Nem írtad, hány éves vagy, és amúgy milyen alkatú? A családban a női ágon hogy néz ki a mellek nagysága? Meg aztán a rendszeres házasélet csodákat tud tenni.
2012. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Beszélgettem erről a párommal, ő sebésznek tanul, és segédkezett már mellimplantátumos műtétnél. A véleménye: "eddig sem szerettem a szilikon mellet, de most már undorodom tőle. Ez egy nagyon veszélyes dolog, rengeteg kockázattal, és érthetetlen, hogy sok nő miért veti alá magát ennek." Ő egyedül azoknál tartja elfogadhatónak, akiknek rák miatt le kellett venni a mellét. Azt mondta, ha én kitalálnám, hogy megcsináltatom, akkor engem is bevinne ilyen műtétre, meggondolnám magam :D
2012. júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok, a család női tagjainak mind kicsik a mellei

amúgy vékony vagyok, nem az a csont és bőr kategória, vékony derék, kerek fenék

felül meg nagyon kicsi mell...

a rendszeres házasélet se segített eddig, ezek után se fog

2012. júl. 2. 17:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben járok, szeretném megcsináltatni de a férjem ellenzi. És igazából belegondolva, megéri a kockázat? Ha a párunk így is szeret és tetszik neki a kicsi mellünk, miért kockáztassuk az egészségünket? Ez egy komoly műtét, bár sokan úgy állítják be hogy nem az, persze, hiszen ők keresnek belőle pénzt...


Nagyon át kell ám gondolni. Az olyan férfinak, aki lefikázza a kis melledet, miért akarnál tetszeni? Gondolj arra, hogy így legalább van eszközöd kiszúrni a selejtjét! Akinek csak a külső fontos! Mert rendes férfit nem fog érdekelni a kicsi melled :)

2012. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Hát figyelj én nem ez alapján ítelem meg a csajokat nekem egyenrangú akármilyen mellei vannak de ez a te döntésed ha nagyon zavar és szeretnél nagyobat akkor logikus a válasz.

24/F

2012. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!