Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy honapig kulfoldon vagyok...

Egy honapig kulfoldon vagyok egy csaladnal, mit tegyek, hogy ne erezzem magam ilyen rosszul?

Figyelt kérdés
Anyukam kuldott ki, en nem akartam jonni. Egy nyelvtanfolyamra jarok, ahol mindenki idosebb es jobban is beszeli a nyelvet, mint en. Ma volt az elso napom, alig mertem megszolalni, elsirtam magam. Nagyon szeretnek hazamenni, mert tudom, hogy a barataim, a korosztalyom otthon bulizik. Napkozben nem tudok mit csinalni, annyi, hogy delelott elmegyek a tanfolyamra, delutan meg alszok, eszek es netezek, mert az ido is rossz. Nagyon hianyzik mindenki, szornyen egyedul erzem magam es rossz belegondolni, hogy meg hatravan egy honap. A sulitol is felek, mert sokat kell beszelni, en meg nem nagyon tudok. 17/L
2012. júl. 2. 20:25
1 2
 11/13 eszta41 ***** válasza:
67%

Anno én is kiküldtem a fiam. Az első nap nem mert csak megszólalni...utána simán. Utólag szerintem örül az akkori lehetőségnek.

Hét végén már a kisebbik fiam megy egy hónapra. Ő nagyon várja és készül rá, fantasztikus élménynek és lehetőségnek tekinti.

Minden a Te fejedben dől el...hogy mit akarsz meglátni egy helyzetben.

Örülj nagyon a lehetőségnek és használd ki!!!!

2012. júl. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Délután miért nem mész kirándulni, nézelődni? Gyakorold, amit eddig megtanultál, ne félj megszólalni, erről szól a tanulás, a tanfolyam, hogy szólalj meg, akkor tudnak javítani, vagy ha jól mondod, megdicsérni. Hol vagy egyébként?
2012. júl. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
70%

Anyukád gondolom egy rakás pénzt fizethetett ezért... az én szüleim nem tették meg.


Én tavaly voltam kinnt külföldön, igaz nem tanfolyamra, hanem dolgozni, mint aupair. Az első 2 hetet végig bőgtem. Borzalmas volt, a legnagyobb ellenségemnek sem kívánom. Tudom mit élsz át, de Te nem dolgozni vagy ott kinnt, sőt!


Ha most cserélhetnék veled.. mit meg nem adnék.. :((

2012. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!