Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lelki gondokkal küzdő...

Egy lelki gondokkal küzdő személy kellhet valakinek? Alkalmas arra hogy családja legyen?

Figyelt kérdés
Én tudom magamról hogy komoly lelki gondjaim vannak, meg úgy önbecsülési. 18 éves koromra a szüleim meghaltak, csak a nagymamám maradt meg. Tesóim nincsenek, a nagyin kívül senkire sem számíthatok. Mindezek mellett mindig visszahúzódó csendes voltam, aztán meg méginkább magamba fordultam. Antiszociális vagyok + nem szeretem magam, nem érzem jól magam a bőrömben, kínszenvedés emberek közé mennem. Így gondolom nagyon nehéz dolgom lesz az életben párkapcsolat/családalapítás terén....22/L
2012. júl. 3. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés: elfogadod így magadat, így akarsz élni?
2012. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A változtatás lehetősége a te kezedben van. Látod a problémát, ha akarsz, tudsz rajta változtatni is. Tényleg csak rajtad áll.
2012. júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Nagy közhely, de igaz: aki magát nem szereti, mást hogy is tudna?Ahhoz, hogy boldoggá tégy mást, nem árt, ha magad is boldog vagy.


Egyébként lehet családod még így is. De jobb lenne, ha nem szabadítanád rá a gyerekeidre a magad problémáit.

2012. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló gondokkal küzdök. Megpróbáltam konkrét programokat készíteni az életemre, terveket végrehajtani, de azt tapasztaltam, hogy szükségem lett volna rá, hogy egy ponton a közeg ahova éppen bekerültem valahogy együttműködőbb legyen, de annyit csalódtam benne, hogy pszichikailag nem tudtam tovább akarni valahova beilleszkedni.
2012. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. szerintem elsősorban arra kell törekedned, hogy legyen valamilyen lehetőséged, mondjuk képzettség vagy valami, ami megadja a biztonságérzetedet anyagilag annyira, hogy valamennyit kísérletezhess tét nélkül.
2012. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor a terheid lepakolasaval kezd, aminek a kulcsa a megbocsajtas, szeretet. Onmagad szeretete.

Ez persze csak ugy lehet, hogy a teged ert serelmeket teljes egeszeben feldolgozod es miutan ez megvan egyszeruen tullepsz rajtuk es elkezded majd elvezni az eletet!

En azt javaslom, hogy akkor vallalj csaladot amikor mar meggyogyitottad a lelkedet.


Egyebkent meg fel a fejjel ;)

2012. júl. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem egyszerü "lelkibetegként" az életet élni,föleg ha semmi önbecsülésed sincs.èn is hasonló cipöben járok,ha gondolod írj privit :)
2012. júl. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nem kizáró ok. Az én párom is jár pszichológushoz, hogymegoldja a gondjait, én úgy jöttem össze vele, hogy ezt tudtam. Nagyon jól halad, büszke vagyok rá, és hamarosan vége a terápiának is.
2012. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egy pasi/férj és gyerek csak jót tehet a lelkiállapotodnak.
2014. dec. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok csak férfi. Karrierben semmi problémám. Fényűző birtokom van, drága autóval járok de a párkapcsolat még sem megy. Hosszú távon nem bírok elviselni senkit. Évekig próbálkoztam kb 20 lányt tettem lapátra, de nem sikerült. Ez van. :)
2015. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!