Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valakinek olyan személy a...

Van valakinek olyan személy a csalàdjàba akit kinemàlhat, egyàltalàn nem szeret?

Figyelt kérdés
És miért?
2011. jún. 24. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
van. anya "vérszerinti" anyját.
2011. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szòval, nagyi! Miért? Amugy mekem is a nagymuterrel van bajom, a libabõrös leszek tôle ha látom!
2011. jún. 24. 21:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem kedvelem anyum testvéreit+gyerekeit. Sok okom van rá. Apu testvérével és unokatesóimmal nem nagyon tartjuk a kapcsolatot, mióta apu meghalt
2011. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

első vagyok.

nekem ő nem nagyi (: azért mert amikor 3 hónapos voltam, szószerint kidobott november végén (=

2011. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TOMAtm ***** válasza:
utálom azt aki befalta az utolsó sütit és nem vallotta be!
2011. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen van. anyám és a nővérem. Anyám azért, mert alapból nem jüvünk egymással, azóta meg pláne nem, hogy kitagadott és azt mondta, h soha többé nem mehetek oda meg ilyenek. a tesómat meg azért, mert mindig ő a kis kedvenc és bármit is csinál mindig jó volt amit meg én az mindig baj volt.
2011. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szeretem : apukám apját. Mert mindig csak uncsim számít neki,tőlünk azt sem kérdezi meg h h vagyok. Szülinapom után 3 hónappal jut eszébe h "jaaa Boldog szülinapot" ha egyáltalán eszébe jut.. Szinte egy szót sem szoktunk beszélni ..Hozzánk se szól tesómmal.. bezzeg uncsimat isteníti pedig mindenben rosszabb nálunk(ezt most nem egóból írom, hanem tényleg.. nem tanul, nem csinál semmit..)
2011. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van. Nővérem élettársát. Ráadásul együtt is kell élnem vele...... lassan bekattanok mellette:S:D 19/L
2011. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!