Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek barátkozni...

Hogy kezdjek barátkozni újból? Vagy ennyire unalmas az életem?

Figyelt kérdés
3éve jó párkapcsolatban élek.Annyi baj van csak,hogy a párom eljár focizni,ide-oda,addig én otthon filmezek,vagy olvasok.De a párom szerint ugy volna egészséges ha én is eljárnék csavarogni néha.El is mennék,de hát nincs kivel.Vannak barátaim de már mind házas,gyerekes anyukák,akikhez néha elmegyek egy kávéra de semmi több.27.lány
2012. júl. 4. 06:54
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Én sem járok sehova,de a barátnőm mindig menne meg ő szokott találkozni a barátnőivel.

Nekem 15 éves korom óta nincs is baráti köröm mert akkor jöttem össze az első barátnőmmel aztán 8 évig vele voltam.Az életem nem a barátokról szól hanem a kapcsolatról.

Egyébként sem hiányzik mások baromságai meg problémái.Nincs is szükségem barátokra. :D


F/26

2012. júl. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy közösséget, ahova eljárhatsz. Kezdj el sportolni, vagy jógázni vagy fitneszterembe. Ott könnyű ismerkedni. Ha nincs pénzed ezekre, vállalj valahol önkéntes munkát. Állatvédelem, környezetvédelem, lelkisegély, ami érdekel. Ott sok normális ember van, könnyű szintén barátkozni + programokat is gyakran szerveznek a résztvevőknek. Vagy szervezz a városodban (ingyenes) beszélgetős nyelvklubot az interneten. Én egyszer csináltam, tök jó volt, lett 1-2 barátnőm onnan. Középszinten franciául beszélőket kerestem közös beszélgetésre, nyelvgyakorlásra. Tök jó szórakozás volt.
2012. júl. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!