Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány a buszról....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány a buszról. Hogyan kezdjek vele barátkozni?

Figyelt kérdés
A gond az, hogy folyton a bnőjével cseveg. Beleavatkozni meg szerintem nagy bunkóság, nem?
2012. máj. 30. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Észrevehetné a csaj, hogy útba van .. már nem rosszból ... ha úgy veszed észre, hogy bejössz a csajnak is, szemez veled, adja a a jeleket stb ... akkor nyugodtan menj oda hozzá és ne érdekeljen a barátnője! Hajrá ;)!
2012. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

menj oda hozzá, hogy tegnap elhagyott valamit a buszon, de mire észbekaptál már elment és nem bírtad odaadni neki. ma meg nem hoztad magaddal, úgyhogy beszéljetek meg egy időpontot, hogy visszaadhasd neki! már meg is van beszélve a randi, amire remélhetőleg nem viszi a barátnőjét..

Aztán vagy megmodnod, hogy nem igaz az elvesztetted történet, vagy azt modnod, hogy összekeverted egy másik lánnyal. de azért találkozhatnátok máskor is...

2012. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legjobb, ha úgy mész oda hozzá, hogy bocs, de annyira ismerős vagy, csak nem tudlak hova tenni, nem a .... suliba jársz, vagy nem a ....... találkoztunk?

Valószínűleg azt mondja majd, hogy nem, de innentől már legközelebb tudsz neki köszönni is, aztán csak lesz alkalom, hogy nem a barátnőjével lesz. Egy ilyen beszélgetés még tovább is folytatódhat akár hármasban is.

2012. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Rabold el a barátnőjétől.Én egyszer felkértem egy lányt egy bulin táncolni,aki egy barátnőjével táncolt.Le akartam kérni.Erre azt mondta:-Bocsi,össze van ragadva a kezünk.

Lezbik voltak

2012. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
és ha megkérdezi, hogy mégis mit hagytam el? :) ez ciki lenne szerintem és túl átlátszó.
2012. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor sajnos mindkettőjükkel meg kell ismerkedned, először csak szemezel vele/velük, aztán másnap, vagy hazafele odamész hozzájuk, és megkérdezed melyik suliba járnak, esetleg hogy merre laknak(Soha ne kérdezd azt hogy HOL laknak!!!), aztán hogy milyen zenét szoktak hallgatni, ha tetszel neki, itt rögtön ki is fog derülni hogy bejössz e neki. Innentől csak magadat kell adnod. A lényeg az hogy ne stresszelj, mert meg fog látszani, beszélj úgy velük, mintha már régóta az ismerőseid lennének. Ja és készülj fel váratlan kérdésekre, improvizáció kell majd rendesen.
2012. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérj tőle egy aláírást a Playboy legújabb számára :)
2012. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig oda kell menned, csak egyszerűen. Sziasztok lányok szófordulattal! S onnan pedig csak a "célszemélyre" összpontosíts. Ha van előttük hely ülj oda és kérdezz. Lazán, elsőre semmi mélyet. Vagy mesélj, hogy miért mentél oda. A helyzet általában adja magát, csak ki kell használnod.
2012. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda hazzajuk nyugodtan.Próbálj meg valami ürüggyel odamenni.pl:magad elé engeded és azt mondod neki h jajj már megint milyen sokan vannak. És máris zajlik a duma.


Sok sikert ne legyél kuka!lehet életed hercegnõjét szalasztod el. ..;)

2012. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jegyeket, bérleteket! - kacsintás ;)
2012. máj. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!