Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az elsődleges álmom nem...

Ha az elsődleges álmom nem megvalósítható vágjak bele a másodlagos álmomba? Te mit tennél?

Figyelt kérdés

Ha az elsődleges álmom nem megvalósítható vágjak bele a másodlagos álmomba, hogy legalább egy kicsit boldog ember legyek?


Szerettem volna egy társat találni egy életre. De már nincs olyan sok lehetőségem ismerkedésre, mint középsikolás/fősikolás koromban. A társaság sem maradt meg.


A másik, másodlagos álmom meg az, hogy motorozzak. Ha már ezt valósítanám meg, vennék egy új motort hitelre. De ez a döntés elkísérne vagy 8 éven át, és a hitel törlesztés miatt tuti, hogy nem tudnék összeköltözni senkivel.


és fogalmam sincs mitévő legyek.

nagyon rosszul esne, ha közben találnék egy nekem való nőt, és a hitel miatt nem tudnánk a későbbiekben szorosabbra fűzni a kapcsolatot.

de az is nagyon rosszul esne, ha nem vennék motort és 8-10 évig vagy tovább sem sikerülne megtalálnom a Páromat.


Ti ebben az esetben mit csinálnátok?


2012. júl. 4. 10:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
kevésbé görcsös párkeresés és egy megfizethető árú motor
2012. júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ez komoly kérdés????
2012. júl. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
komoly kérdés, mert nem szeretnék 10 év múlva úgy felkelni, hogy 2ből 0 álmomat váltottam valóra...
2012. júl. 4. 10:15
 4/13 anonim ***** válasza:

nőt

motor csak pótcselekvés

2012. júl. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
és arra lenne ötletetek, hogy kapcsolatok nélkül merre lehetne keresni barátnőt?
2012. júl. 4. 10:54
 6/13 anonim ***** válasza:

Internetes társkeresők!! Vágj bele, legyen a nősülés és családalapítás az álmod, és valósítsd is meg!

Sok sikert!! :)

2012. júl. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Internetes társkeresőkről csak rosszat hallottam és tapasztaltam is.


Ott kevés nő keres igazából kapcsolatot :P

2012. júl. 4. 14:21
 8/13 anonim ***** válasza:
networking
2012. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 22 éves múltam, párom aki már a vőlegényem és jövőre összeházasodunk 34 múlt. Kb. egy kezén meg tudja számolni, hogy mennyi komoly kapcsolata volt. Évekig depresszió gyötörte. Egyszer csak egymásra találtunk. Soha nem szabad feladni. Egyébként interneten ismerkedtünk meg, nem szégyeljük. Kitartást!
2012. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

hány éves vagy, hogy így lemondtál magadról?

sohasem késő. szinten naponta hallok olyan sztorikat, hogy valaki 30 éves koráig nem akadt horogra, aztán egyik napról a másikra lett egy párja, akivel már a közös gyereket várják.


kicsit szedd össze magad, járj edzeni (ott is vannak nők) vagy bulizni (csak van pár haverod) vagy tényleg nézz szét neten (nem muszáj társkerin, vannak fórumok is, különböző témákban. hátha egy motoros lánnyal hoz össze a sors :)


vegyél egy olcsóbb mocit, menj mocistalikra, ott is van egy halom nő gondolom, még talán egyedülállók is.

ne a pártalálás legyen a fő cél, de ha nem ismerkedsz, akkor az esélyeid nullára redukálódnak.

2012. júl. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!