Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az elsődleges álmom nem...

Ha az elsődleges álmom nem megvalósítható vágjak bele a másodlagos álmomba? Te mit tennél?

Figyelt kérdés

Ha az elsődleges álmom nem megvalósítható vágjak bele a másodlagos álmomba, hogy legalább egy kicsit boldog ember legyek?


Szerettem volna egy társat találni egy életre. De már nincs olyan sok lehetőségem ismerkedésre, mint középsikolás/fősikolás koromban. A társaság sem maradt meg.


A másik, másodlagos álmom meg az, hogy motorozzak. Ha már ezt valósítanám meg, vennék egy új motort hitelre. De ez a döntés elkísérne vagy 8 éven át, és a hitel törlesztés miatt tuti, hogy nem tudnék összeköltözni senkivel.


és fogalmam sincs mitévő legyek.

nagyon rosszul esne, ha közben találnék egy nekem való nőt, és a hitel miatt nem tudnánk a későbbiekben szorosabbra fűzni a kapcsolatot.

de az is nagyon rosszul esne, ha nem vennék motort és 8-10 évig vagy tovább sem sikerülne megtalálnom a Páromat.


Ti ebben az esetben mit csinálnátok?


2012. júl. 4. 10:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó 2 válaszoló!


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és a biztatást. Ez most adott nekem plusz energiát!

2012. júl. 5. 08:12
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha van kivel menj el valahova kapcsolódj ki. Én is hasonló helyzetbe vagyok, kezd múlni az idő és még mindig nincs senki. Látok olyat is a környezetembe aki 36 éves létére egyedül van pedig nagyon csinos. Lehet hogy nem kellene ennyire görcsösen venni a dolgot:)
2012. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

38 vagyok, egy éve vagyok egyedül. Eleinte görcsösen 'keresgéltem' hogy huu most egyedül vagyok mi lesz igy. Aztán rájöttem hogy ez igy nem jó.

Járj ismerőseiddel mindenfele ahova tudsz, és valszeg ott bukkan fel a szerelem ahol nem is számitasz rá. Motort meg lehet olcsóbbat is kapni, vagy spórolsz még kicsit rá, és megveszed 1-2 év mulva.

Egy barátom mondja mindig: soha ne mond hogy soha. Fel a fejjel:)

2012. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!