Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után hogy nézzek a szemébe?

Ezek után hogy nézzek a szemébe?

Figyelt kérdés
Nagyon ciki sztori történt ma velem. A szüleim 4 éve elváltak és most úgy tűnik, hogy anyámnak új pasija lesz. Ma nálunk ebédelt és én ebéd után az öcsémmel kimentem a kertbe barackot enni. Egyszer a kezembe akadt egy félig rohadt barack és én nagy lendülettel a garázs melletti bokrok közé dobtam. Meglepődtem amikor egy kiáltást hallottam és akkor láttam, hogy az anyám pasija a bokrok között épp a nagydolgát végezte.... Szerintem elkapta a düh, mert egyből felállt és azt már anyám is látta. Akkor kapcsolt és hirtelen vissza guggolt, de amikor elment nem jött be a szobámba elköszönni.
2012. júl. 5. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki kéne, hogy ciki legyen, miért nem a wc-n csinálja. Én kiakadnék, ha össze szarná a pasim a bokraimat.
2012. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Legalább ugyanúgy betemette, mint a macskák?
2012. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs wc-tek?

Egyébként ha valaki a kertembe carik, akkor ne én érezzem már magam hülyén, ha véletlenül eltalálom. Én megdobáltam volna több barackkal ezek után.

2012. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem mert elmenni wc-re mert nagyon-nagyon szégyenlős pasas. Lehet röstellte a dolgot, vagy nem tudom. Nem vagyunk cigányok!
2012. júl. 5. 22:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem mer elmenni wc-re?

Akkor inkább csak a szabadban szarik, vagy bekakil?

2012. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sem szívesen megyek el wc-re idegen helyen, de eszembe nem jutna, hogy a bokrok alá végezzem a dolgom....Te jó ég...

Nem is tudom, párom anyukája mit szólt volna, ha leguggolok az orgonabokrok alá....

2012. júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

WC-re szégyellt elmenni, de a bokorba nem???

Ha valaki összesz*rná a bokraimat nem barackkal dobálnám meg, hanem valami keményebbel! Aztán elmagyaráznám neki, hogy ezt kulturált emberek hol és hogyan csinálják.

2012. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

Ez kamu.

De ha nem,akkor ez nem neked ciki,hanem anyád pasijának de nagyon-nagyon...

2012. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy te érezd már rosszul magad amiatt, hogy a pasi a bokrok közé szart, ahelyett, hogy elmenjen a wc-re... akármennyire szégyenlős, illene inkább a wc-t használni, minthogy más kertjében a bokorba szarni. -.-

Szerintem pedig azért nem ment be elköszönni hozzád, mert szégyenlte magát, amit meg is értek, mert eléggé égő, amit művelt.


18/F

2012. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Te figyelj és anyud végignézte,ahogy a bokorba sz.rik?Ne haragudj,de ez elég durva.
2012. júl. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!