Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha beszélek egy lánnyal/csajja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beszélek egy lánnyal/csajjal akkor a szemébe nézzék?

Figyelt kérdés

pl.. ha beszélgetek egy lánnyal és felteszek egy kérdést akkor a szemébe-e nézzek vagy ha ő válaszol akkor is vagy ha én válaszolok.. stb.


nem vagyok nagyon tapasztalt e téren :/

f.18



2011. nov. 20. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nyilván a szemébe nézz
2011. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most gondolj bele, hogy ha állandóan a falat, a többi embert, a cipődet, az eget, a tákádat, a padlót, a madarakat, ... bámulod, az kissé furán fog kijönni, és elárulja lányos zavarod :)


Igen, nézz a szemébe is, de a kitartó belebambulás feszélyezheti a helyzetet.

2011. nov. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*táskádat
2011. nov. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a lányok szeretik ha a csöcsüket bámulják, pláne ha mély dekolt van rajtuk..


:D :D :D


viccelek.


igen. szemkontaktus az a kommunikáció alapja.

a sitten ha elfordulsz, vagy a földre nézel, akkor te vagy a puhány, ugyanakkor ha meg egyfolytában a szemébe nézel valakinek, mint a farkasok, az kihívás.

2011. nov. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd a csöcseit látványosan! :)

Nyugodtan nézz a szemébe,ha tetszik akkor még élvezni is fogod!!!

2011. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!