Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjuk el a szülőknek...

Hogy mondjuk el a szülőknek hogy van barátunk?

Figyelt kérdés
fogalmam sincs hogy kezdjek hozzá.

2012. júl. 5. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Anya, apa van barátom.
2012. júl. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

-Apa, Anya, terhes vagyok

-MICSODA?????????

-Csak vicceltem. Egyszerűen csak összejöttem egy fiúval.

-Oh Hál Istennek..sok boldogságot!

2012. júl. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Anya, apa, már nem vagyok szűz. Ebből tudni fogják...
2012. júl. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Anya! Apa! Ne menjetek most a fürdőbe,mert a fiúm zuhanyzik!
2012. júl. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Vagy: Mutter pattanj le a gyógyszertárba egy terhességi tesztért!
2012. júl. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Anya, Apa, ő itt béla a barátom. Csókolom! szia béla! gyere iszunk valamit! d-gtatok már? igen? belevaló gyerek ez a béla! jó kezekbe van a lánnyunk
2012. júl. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mért nem lehet rendes választ adni neki?..


Hát menj oda hozzájuk és mondd nekik, hogy "mit szólnátok hogyha lenne egy barátom?" Ha nem zavarná őket mondd nekik hogy van.Énis rizikóztam hogy hogyan mondjam el de megérte elmondani:D

2012. júl. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom..nekem mindig rákérdeztek, mert feltűnt nekik, ha randira mentem, ilyesmi, és akkor megmondtam.

A barátom pl. úgy oldotta meg, hogy az elején, ha elment velem találkozni, azt mondta az anyjának, hogy 'dögös randim van!'. : DD

2012. júl. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, 10?
2012. júl. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Anya, apa. Mondani akarok valamit. Nem akarok titkolózni előttetek, mert ha nem tőlem tudnátok meg, akkor azt hinnétek hogy nem bízok bennetek. Szóval arról lenne szó, hogy van egy barátom akivel x ideje vagyunk együtt és y helyről ismerem. Nyugodtan kérdezzetek bármit, ha szeretétek, elhívom valamelyik nap bemutatni.

Remélem megbíztok bennük, hogy nem fogunk butaságot csinálni.


Szerinem így jó lenne. Hagyd hogy kérdezzenek róla, hogy miket csináltok stb.. mert akkor nem érzik azt hogy próbálsz titkolni valamit. Akkor lehet hogy rosszabbra gondolnának, mint amit valóban csináltok. Ha már lefeküdtetek, akkor azt csak akkor mondd el, ha már régóta együtt vagytok, különben ribancnak fognak nézni. Azt elég később elmondanod, vagy ha most mondod el mert már régebb óta tart a kapcsolat, akkor nyugtasd meg őket hogy védekeztetek. (És védekezzetek is, ha arra kerül a sor!)

2012. júl. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!