Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tereljem el a gondolata...

Hogyan tereljem el a gondolataimat erről?

Figyelt kérdés

Néha kétségbe vagyok esve, hogy nem találom meg a (leendő) páromat. Ez váltakozó, de amikor itt olvasom a kérdéseket, akkor eléggé belém ég, hogy mások milyen boldogok együtt (elsősorban az esküvős részre gondolva), és én is szeretném azt átélni.


Az utóbbi időben már előfordult, hogy éjszaka közepén remegő-görcsölő gyomorral ébredtem, mert azon járt az eszem, hogy én vajon soha sem találom meg a páromat.

Akkor úgy éreztem magam, mint egy kisfiú, akit elhagytak a városban.


2012. júl. 6. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyitni kell és nyitottnak lenni.
2012. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Itt a GYIK-on inkább azzal szembesül az ember, hogy mennyi gázos kapcsolat van. Az esküvők rovatban is sok olyan van, amiből inkább nem kérnék.
2012. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azért várom még a válaszokat.
2012. júl. 6. 20:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Itt általában a magadfajta van.Akik szintén ebben a cipőben járnak mint te.Lehet,hogy nekünk nem adatott meg az hogy átéljük ebben az életünkben ezt a mások számára könnyen megszerezhető és boldogító érzést,mert nekünk nem ez a sors jutott.
2012. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne olvasgasd pl. az itteni kérdéseket (mármint témába vágókat), mert csak feleslegesen erősíted a "szenvedésed".

Törődj MAGADDAL, a saját életeddel, töltsd ki tartalmas programokkal, a megnövelt életkedv könnyebben bevonz egy lehetséges partnert is.

2012. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy kedves Kérdező?

Én 23 évesen férjhez mentem az első komoly szerelmemhez rövid fél év után, mert én is attól féltem, hogy lemaradok.

Fél évre rá elváltunk. 3 év múlva megint férjhez mentem, 2 év múlva elváltunk.

Végül 28 évesen találtam rá az igazira, 31 évesen hozzá mentem, és boldog vagyok végre.

Hidd el, jobb szinglinek lenni, mint szenvedni egy rossz kapcsolatban. Inkább később találd meg az igazit, de azzal legyél boldog!

2012. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4: igen, hiszek a reinkarnációban, és abban is hogy a lelkünk tanul a földön. és talán az a feladatunk, hogy megszeressük magunkat, és elfogadjuk önmagunk által a magányt is.


5: igazad lehet, a hétköznapi dolgokban kell megtalálnom az örömöt. és éreznem, hogy valamit alkotok. (amivel magamnak és másoknak is örömet okozhatok)


6: félreértesz: nem esküvőre vágyok, és barátnőre, hanem a páromra, akivel boldogok vagyunk, és akivel átélhetjük a szerelmet. a többi már csak ajándék. legalábbis én úgy gondolom.

2012. júl. 6. 21:04
 8/11 A kérdező kommentje:
6: 5 év múlva 30...
2012. júl. 6. 21:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Akár fél éven belül összehozhat a sors egy olyan emberrel, akivel átélheted mindezt. A görcsölés viszont kiül az emberre, és taszító. Javaslom, amíg "van időd csak magadra", fejleszd magad, csinálj olyan dolgokat, amiket szeretsz, ez kellő önbizalmat ad, amire az élet minden területén szükséged lesz. Legyen akár egy randira hívás, vagy maga a szorongás ilyen módon való leküzdése. Minél elfoglaltabb az ember, annál kevésbé gondol az idő múlására. Úgy is járhatsz nyitott szemmel, hogy közben nem reménykedsz feleslegesen: "talán ő lesz az". Annál ugyanis nincs rosszabb, ha a vágyad a nem megfelelő ember karjaiba hajt...


Sok sikert! :)

2012. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sehogy,tök természetes dolog,mindenki így van ezzel.
2012. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!