Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nélkülözése lassan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nélkülözése lassan az idegeimre megy. Hogy tereljem el a gondolataimat?

Figyelt kérdés
Valami állandóan arra késztet, hogy beszéljek volt barátnőmmel (nemrég ex csak), de próbálom visszafogni magam. Nem akarom állandóan hívogatni, sem sms-t írkálni vagy levelet küldözgetni. Nem akarok kémkedni sem és találkozni sem. Úgy gondolom ha ezeket tenném, csak rontanék a helyzeten és akkor az idegeire mennék. De ez sokkal nehezebb mint gondoltam. Legalább pár mondatot beszélgetnék vele, még csak nem is témába vágót.
2012. ápr. 2. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Beszélj minél több emberrel, én is így csinálom. Ő szakított, én nem erőltetem a kapcsolatot, de nem birom ki, hogy ne beszéljünk. Borzasztó, hogy milyen közömbös, és ennyire kizárt engem, de nincs már mit tennem.

Még mindig előrébb vagy viszont, mert én nagyon szívesen találkoznék vele (bár a miénk távkapcs volt).

Ne zaklasd, mert azzal csak rontasz a helyzeten, de ha normális a felfogása, elfogadja, hogy beszélgethettek, mint barátok. Egy próbát megér : ) Kitartás.

2012. ápr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Félreértettél, énis nagyon szívesen találkoznék vele, bárcsak újra a karjaimban lenne. De úgy érzem ezzel csak rontanám a helyzetem nála és esetleg megutálna.
2012. ápr. 2. 23:15
 3/3 anonim válasza:
először tudnod kell hogy szereted-e? ha nem akkor csak megszokás és azért érzel így de ha igen akkor próbáld meg nincs veszteni valód vagy összejön és boldog leszel vagy nem de akkor legalább tudod hogy mi a szitu
2012. ápr. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!