Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámék nem értik meg s ebből...

Anyámék nem értik meg s ebből nagyon nagy zűr lesz, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy van egy párom akivel lassa 2 éve vagyunk együtt. Mostanában nem indult neki a munka, nem megy. Nem élünk együtt, de segítek neki anyagilag. Na már most ezt Anyámék sérelmezik oly annyira, hogy mas felhívta Anyám.

Képzelem, hogy a pasimnak ez mennyire rosszul esik, de nálunk ebből nincs vita. Félek, hogy én iszom meg ennek a levét a párom szempontjából is.



2012. júl. 7. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

"Mostanában nem indult neki a munka, nem megy"

Ez pontosan mit jelent? Keres munkát de nem talál vagy otthon ül és semmit nem tesz a munka érdekében.

2012. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
A saját pénzeddel segítesz neki vagy anyukádékéval?
2012. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

"Na már most ezt Anyámék sérelmezik oly annyira, hogy mas felhívta Anyám." Mi van?

"Félek, hogy én iszom meg ennek a levét a párom szempontjából is." Ezt sem értem? Milyen levét? Minek? Miből lesz nagyon nagy zűr, és miért??

2012. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit akarsz.. nem az én szövegértésemmel van a baj, hanem a te fogalmazásoddal.
2012. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Vállalkozó a barátom és még nem indult neki el a munka, de megy egész nap.

Felhívta ma Anyukám a pasim, hogy elege van, hogy a saját fizetésemből é adok neki, de mondta a kedvesem ez oda vissza megy.

Ilyet nem tehet Anyám, biztosa rosszul érzi magát a párom...

2012. júl. 7. 21:42
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Ha a barátoddal élsz a saját pénzedböl, akkor ahhoz a szüleidnek semmi köze.

A szülök számát tiltsa le a barátod és kész.

2012. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
És milyen zűr lesz ebből? Minek fogod meginni a levét? Hány évesek vagytok?
2012. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Hogy megy oda vissza ha nincs pénze. Én sem nézném jó szemel ha a lányom tartaná el a barátját, hozzá teszem fordítva sem. Nem hiszem, hogy ezen a barátodnak meg kéne sértődni.
2012. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%

A szüleidnek semmi köze hozzá, ha ez a te saját fizudból megy, és haza is adsz amúgy a rezsibe.

Viszont nekem is az a véleményem, hogy ez nem egy normális dolog, főleg hogy nem is éltek együtt...ha ez egy ilyen vállalkozás, hogy idény jellegű, vagy volt rá esély, hogy csúszik pénzileg, akkor erre készülnie kellett volna.

nem csak egy vállalkozónak, hanem bárkinek úgy kell élnie felelősséggel, hogy arra törekedjen, hogy legyen legalább 1-2 havi pénze ilyen esetre félretéve, és ne a barátnőjétől kérjen, sztem ez tök cink a barátod részéről...

Mi lenne ha gyereketek lenne, és Te nem tudnál dolgozni??? Akkor miből lennétek?

2012. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy a megfogalmazás nem tökéletes, abszolút érthető, hogy mire gondol a kérdező. Aki ''nem érti'' az vagy képtelen következtetni, vagy szándékosan beleköt.

A kérdező attól tart, hogy az anyukája megsérti a párját, és emiatt neki lesznek kellemetlenségei a párkapcsolatában.

Személy szerint én sem örülnék, ha a lányom pénzelné a pasiját. Anyukád csak félt.

2012. júl. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!