Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha anyámék azt...

Mit tegyek, ha anyámék azt mondták, kidobnak, ha összeállok egy 31 éves emberrel?

Figyelt kérdés

Még csak barátkozunk, néha beszélünk, ennyi. De ők már olyanokat mondtak, főleg anyu, hogy ha merek vele találkozgatni, akkor kiraknak azonnal. Nem tudom, mit tegyek, félek, hogy komolyan gondolják.

18/L


2012. jún. 18. 22:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Keress egy veled egykorú fickót.
2012. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
Ha ennyit ér nekik a nagykorú lányuk boldogsága, akkor ne sajnáld.
2012. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Most 30-an nekem fognak esni, hogy egy idióta vagyok és hogy nyugodtan rakjanak ki, mert a 18 éveseket általában utálják, akármit tesznek, de elég rossz, hogy senkivel nem tudom megbeszélni.
2012. jún. 18. 22:12
 4/24 anonim ***** válasza:
41%
Költözz a pasidhoz, anyádék meg nyeljék be a döntésüket, hogy volt egy lányuk..
2012. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Egyébként nem a pasim, még csak moziban voltunk, meg kávézni, néha beszélünk.
2012. jún. 18. 22:15
 6/24 anonim ***** válasza:
19%

18 elmúltál, innentől gyakorlatilag bármikor kidobhatnak, mert már nem visz haza a rendőrség, hogy kiskorú vagy.


Ez a pasi is csak ürügy, ha most nem állsz vele össze akkor majd azért fognak kibszni mert nem mosogattál el.


Ideje lenne rájönnöd, hogy nem látnak otthon szivesen, és itt a lehetőség a változtatásra.

2012. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ha komolyan azt akarja, hogy odaköltözz, akkor nyugodtan tekinthetsz rá úgy mint a pasidra.


Nyilván nem kártyázni fogtok esténként.

2012. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
21%
Ha ilyenek a szüleid, akkor ne mondd el nekik, h találkozgattok.
2012. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
De túlságosan ragaszkodnak hozzám, egyébként nem vagyok rossz "gyerek", nem szoktam hülyeségeket csinálni. Viszont nem randizhatok egy 31 évessel. Ha felvesznek az orvosira, márpedig valószínű a pontjaim alapján, akkor egy ideig még tőlük fogok függni sajnos.
2012. jún. 18. 22:19
 10/24 anonim ***** válasza:
10%
Az uccsó jól mondja. Érdekes a szülők hozzáállása. Egy 30 évessel mindenképpen jobban jársz, mint egy kis nyegle huszonévessel. Ha 60 éves lenne, azt már megérteném, de azt akkor sem, hogy kiraknának emiatt.
2012. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!