Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesapám nyomoz utánam,...

Édesapám nyomoz utánam, minden percemről beszámolót kér. Tippek, hogy érhetnél el a hosszabb pórázt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy örülnöm kéne neki, hogy apám foglalkozik velem és szeret, de 17 éves vagyok és egy kis szabadságra vágyom.

Nyár van, szeretnék bulizni (nem mértéktelenül!) a barátokkal lenni, élvezni az életet, de folyamatosan korlátoz. Ha elenged valahova is, előtte fél óráig kell győzködnöm, mígnem olyan kompromisszumokat teremt, amiből nem jövök ki túl jól. (pl. most úgy engedett egy egy napra utcazenére, ha megígérem, elkezdek úszni.)

Nem élek egy csapodár életet, nem csak mert nem engedik, hanem alapból, úgy érzem tudom hol a határ.

De, mikor egy bulin 10-szer felhív...az kikészít.

Ötletek, hogy ne őrüljek meg?


2012. júl. 8. 00:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Üljetek le és mond meg neki hogy tudsz magadra vigyázni és hogy nagyobb mozgásteret szeretnél .
2012. júl. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!