Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám miatt nulla az...

Az anyám miatt nulla az önbizalmam. Egyszerűen utálom. Hova menjek?

Figyelt kérdés
volt már idegkórházba is vagy nem tudom minek nevezik.Álmomba levertem a távirányító erre most kelt fel úgy hogy üvölt,hogy most azonnal keressem meg az elemet mert kiesett.Idegileg már nem ép,én meg rosszul érzem magam hogy egy ilyen az anyám.Idegbeteg módon reagál mindenre semmit nem szólhatok mert felemeli a hangját és látom rajta hogy megint bedilizett.Mindenki lenézi, mindenből próbálja kihúzni magát.Semmiről nem mond véleményt nyíltan csak mások háta mögött.
2012. júl. 8. 02:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy érzem ez az idegbeteg stílusa rám is rámragad és én nem akarok ilyen undorító lenni.Mikor próbálok kedves lenni vele akkor is bunkó.Úgyhogy mondom ha ilyen akkor semmit nem fogok neki segíteni az életbe.Persze utána közutálatnak örvendek a családban. és a legroszabb hogy úgyérzem rámragad az összes tulajdonsága.Nagyon befolyásol pedig én nem akarok ilyen lenni.
2012. júl. 8. 02:41
 2/8 A kérdező kommentje:
az apám meg egy alkoholista tróger,15 éve nem láttam nem is kíváncsi rám mondjuk én se rá.Gyerektartást soha nem fizetett,karácsonyra semmit nem kaptam tőle soha...Úgyérzem szabadulnom kell anyutól mert biztos megőrülök itt
2012. júl. 8. 02:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem már nagyon késő van egy komolyabb, ilyen témájú beszélgetéshez, de gondolod beszéljünk délután, este, ilyen szempontból nekem mindegy, valamikor majd irkálunk...

Ráadásul szinte mindkét szülődnél vannak olyan tulajdonságot, mint az enyémnél (voltak)...

2012. júl. 8. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elképzelem, milyen keserves a helyzeted, de azért meg kell érteni az anyukád és elgondolkodni, mi okból is jutott idáig. Az iszákos apa miatt? Vagy más ok miatt? Ha az idegek fellazulnak, a következményei beláthatatlanok. És úgy érzed, Te iszod meg a levét. De valójában ő sem szenved kevésbé.
2012. júl. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. júl. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én anyám ugyan ilyen.
2012. júl. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a keresztanyám lett skizofrén miután elhagyta a férje. Sok őrültséget csinált (pl. betörte az ablakunkat, ebéd közben eljött hozzánk és rádobott egy széket az étkezőasztalunkra mert állítólag lopjuk a tűzifáját) A legdurvább cselekedete után hívtuk a mentőket és elvitték kezelésre. Kb 3 hónapot töltött kórházban, majd hazaengedték. Azóta szedi a kapott gyógyszereit és mintha kicserélték volna. Soha nem beszél a kezelésről és arról, hogy gyógyszert szed, de normális életet kezdett el élni. Azt ajánlom, ne menj sehová és ne várd meg míg durvább lesz a helyzet. Fogj össze rokonokkal, vagy esetleg közeli baráttal, hogy beszéljétek meg az anyukáddal, hogy gyógykezelésre van szüksége. Vagy legalább pihenésre, nyugtatóra... Remélem tudtam segíteni. Fel a fejjel!
2012. júl. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 seesee válasza:
Keresd meg a területileg illetékes Gyermekjóléti Szolgálatot, és mondd el nekik a problémádat! Kérd, hogy kezeljék diszkréten, amiket elmondtál, mintha névtelen bejelentés lenne. Ők segíteni tudnak neked is, és anyukádnak is!
2012. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!