Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hallgat rám a saját...

Miért nem hallgat rám a saját anyám?

Figyelt kérdés

A pasival kapcsolatban nem hallgat rám,de panaszkodni azt tud. Most is 1 vagy 2 napja panaszkodott,hogy a pasi hogy beszélt vele,elmondta mindennek....stb Jelzem már 8x volt ilyen. Most is mondtam neki,hogy szarja le ,és hagyja ott. Inkább ne beszéljek senkivel,de én nem tűrném el,hogy megalázzon valaki. Erre mi van? Ugyanúgy beszél vele,mintha semmi sem történt volna. Jól lecsesztem,megmondtam neki úgy látszik nem ér semmit a becsülete,hogy megalázzák. De hát egyedül van,és kivel beszéljen? Hát mondom ott a tv,net,olvassál,járj el vhova! De nem,ez nem jó,akármit mondok meg se hallja. Szóval nem tudom,de ha velem így viselkedne egy pasi rég szarnék rá,nem hogy beszélni vele???

Ja és sosem találkoztak még élőben,de olyan szerelmes...


2012. júl. 3. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nagyon magányos lehet anyukád:( Rá kéne venned h eljárjon valahova ahol lehet ismerkedni.Barátnője van, esetleg rá se hallgat?
2012. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Soha nem találkoztak élőben? És szerelmes? XDDD

Elég gyerekes

2012. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem jár el sehova. Ezt a pasit is neten ismerte meg.
2012. júl. 3. 13:49
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem találkoztak,mert a pasi nagyon messze él,és most lesz az első találkozó. Azért gondolom,hogy szerelmes,mert a pasi már ok nélkül megrágalmazta,elmondta mindennek,de ő ahelyett,hogy leszarná,és nem törödne vele,ugyanott folytatja. Neki nagyon mindegy? A becsülete nem ér semmit?
2012. júl. 3. 13:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Pszichiáter
2012. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szia!

Szerintem a Tv, net, olvasás nem jó példa, csak magányosság, depissé teszi az embert. Ha már segíteni akarsz neki, vidd társaságba, barátkozni, mutasd be pár normális embernek.


És hogy miért nem hallgat rád? Szülők ritkán szokta, mert úgy hiszik, ők jobban tudják. Mégis csak ők a szülők, nehogy már a gyerek mondja meg, hogy mi a frankó. Ez alapvető emberi hozzáállás, gyanítom mi is ilyenek leszünk.

Aztán a szerelme vak, ha az ember oda van valakiért akkor sok mindent elnéz. Kiakad, kiadja a dühét, aztán minden megy tovább, mint korábban.

És a nőknek amúgy is van egy olyan vonásuk, hogy szeretik a szemét alakokat. A normális férfiakat nem becsülik (tisztelet a kivételnek), de a rosszfiúkért oda vannak.


Szóval 3 általános dolgot is mondtam, ami matt nem hallgat rád, de van még sok, plusz lehet valami egyedi dolog is.


Mondom, ha segíteni akarsz neki, ne elszigetelni próbáld, ha nem hozd össze olyasvalakivel aki jobb partner lesz neki.

A magány nem jó soha.

2012. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Járt oda,de már nem jár,és hiába mondom nem is akar...
2012. júl. 3. 13:53
 8/10 A kérdező kommentje:
Én 2 kisgyerekkel élek nagyon messze tőle,ritkán tudok elmenni hozzá,kocsink nincs.
2012. júl. 3. 13:54
 9/10 anonim válasza:
A szerelem a legtöbb esetben felül írja a becsületet. Az érzelmek a legtöbb esetben felül írják a józan észt. Ilyen kis esendő lény az ember, de ettől ember...
2012. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos. Előtte is aki volt pasija az is teljesen kihasználta. Hiába mondtuk neki ezt meg ezt csinálja,de nem. Mikor a pasi lapátra tette akkor koppant,és talán mostanra fogta fel a történteket.
2012. júl. 3. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!