Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 gyerekem az előző házasságom...

3 gyerekem az előző házasságomból . Még egyszer férjhez mentem! 4 évre rá szültem neki egy gyereket mert szeretet volna! Majd 4 hónapos volt baba mikor regiztlált egy társ kereső oldalon ahol oda írta hogy házas de laza kapcsolatot keres . Mért?

Figyelt kérdés
.Egy éve hogy fent van csak most találtam meg véletlenül! Közbe ki derült beszélget nők el még mindig !Miért rossz feleség vagyok? Szemvesitetem vele de azt mondja nem csalt meg ! Előző férjem le cserélt 10 évvel fiatalabbra már tiszta ideges vagyok nem bízok a mostani férjemben sem. Nem tudom mit tegyek?
2012. júl. 8. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Te mit keresel egy társkereső oldalon?
2012. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Hát, hogy miért keres laza kapcsolatot, csak ő tudja megmondani.


Nem biztos, hogy a szex miatt, lehet, hogy csak kell neki valaki, akivel beszélgethet, akinek van ideje meghallgatni az ő problémáit is. Nem tudom, mennyi időtök van egymásra, szoktatok-e beszélgetni. Csak úgy, magatokról, a világról, nem pedig a napi gondokról, gyerekekről... Lehet, hogy neki csak egy kis kikapcsolódás, a családtóól független társaság kell, és nem akar Téged megcsalni.


Ne gondolj rögtön a legrosszabbra! Nyilván a múltbéli csalódások bizalmatlanná tesznek, de próbálj meg őszintén beszélgetni vele arról, mi célból van fent az oldalon!

2012. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, hogy meglátták a helyesírásodat... Ne haragudj, de valami förtelmes, ahogy írsz! Ezt muszáj volt mondanom, még, ha bántásnak is tűnik... :(


Amúgy meg beszélj a férjeddel. Ezt úgysem kerülheted el.

2012. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
ami az előző kapcsolatodban elcsesztél, azt csinálod most is. ezért.
2012. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

látom, folytatódik a "mindenért okoljuk a kérdezőt" divat...


ezt a férjeddel kell megbeszélned, nekem is szarul esne, hogy ha valami gondja van, nem velem beszélni meg... menjetek el párterápiára is, sokat segíthet.

2012. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szemvesitetem vele de azt mondja nem csalt meg !"


Világosítsd fel, hogy rosszul tudja, megcsal, mert először esküt tett monogám kapcsolatra, majd elkezdett egy másikat keresni mellé. És az, hogy nem realizálódott még semmi párhuzamos kapcsolat, az nem az ő szándékán múlt...

Gondolj bele a másik oldalról: létrejön egy kedvesi kapcsolat, ahol eleve második vagy, a teljes intimitás, elköteleződés elől a feleség háta mögé bújik. Feleségként pedig keresed, de nem találod a férjed érzelmileg, testileg se akár, mert egy másik kapcsolatba menekül.

Itt lelki és testi potenciazavarok vannak, nem érzi magát alkalmasnak társnak szerintem, bújkál a valódi kapcsolatok elől.

Lehetne akár 2 is neki, miért is ne, de ahhoz is oda kell állni teljes vállszélességgel, nem sunnyogni... de ő még egy kapcsolatra sem elég stabil. Szerintem ez van mögötte.

2013. jan. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!