Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családtag aki úgy akar jobb...

Családtag aki úgy akar jobb lenni hogy titeket lenyom?

Figyelt kérdés
Mit lehet ezzel kezdeni? A bűntudat keltés és a másik lenyomása hogy ő kevesebb, rosszabb stb tudom hogy csak az ő szeretet hiányának eredménye de mégis fáj nekem és nyomot hagy.

2012. jún. 14. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Tesóm ilyen. Mindig túl akar teljesíteni mindenben, mindig túlszárnyalni engem. Ha mondjuk én elmondom, h veszek anyukámnak a névnapjára egy doboz csokit, ő tuti hogy értékesebb dolgot vesz. Nem érdekel, ha le akar nyomni, erőlködjön csak :)Nem veszek részt a játszmáiban, egyszerűen szóvá sem teszem, miért csinálja ezt.
2012. jún. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Paromnak van harom lanya az elözö hazassagabol. Ott a közepsö egy szereny, kedves kislany, a masik kettö sokkal dominansabb, erösebb akaratu, a közepsöt allandoan lenyomjak, mint a belyeget, lehülyezik, butanak tartjak, összefognak ellene, stb... Nagyon sajnalom a kislanyt, mert szinte semmi önbizalma nincs, erzekeny lelkü gyerek, meg csak nyolc eves, mindig alkalmazkodik, es ha eppen valamit nagyon szeretne es elkezd akaratoskodni, akkor tuti "rossz helyen, rossz idöben", es sajnos sokszor ö huzza a rövidebbet.

Probaljuk öt mindig erösiteni, mikor itt van nalunk, de nem tudom, ez eleg-e.

Amugy nem hiszem, hogy szeretethiany lenne, inkabb a labilis lelkü emberekre jellemzö, akik azt tanultak meg, hogy eröszakkal es idegesitö magatartassal mindent gyorsan el lehet erni. A ket masik lany sokkal "jobban" van szeretve az anyjuknal, kikövetelik maguknak a figyelmet, megis ök az agresszivek.

2012. jún. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Én sosem szerettem az ilyen erőszakos embereket.Szerintem az ilyeneknek nem ártana egy jó nagy pofon még időben,hogy megtanulják,hol a helyük.Bár az alacsony IQ-val sajnos nem lehet mit csinálni.
2012. jún. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!