Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy belém...

Hogyan érjem el hogy belém szeressen egy nős pasi? (nincs gyerek)

Figyelt kérdés
Ismerösöm egy nős pasi, akivel jó viszonyban vagyok. Többször mondta már nekem hol viccesen, hol komolyan, részeg ill. józan állapotában is, hogy nagyon bejövök neki. Egyszer konkrétan meg is mondta hogy baromira lefeküdne velem. Szóval simán megcsalná velem a feleségét. Igen ám, de nekem nem arra van szükségem, hogy valakinek csak a szeretője legyek. Ha független lenne ez a pasi, akkor valószínű hogy belemennék, de így nem. Elég sűrűn találkozom vele, így rossz, mert nekem is ugyanúgy tetszik, de viszont nem akarok vele így lefeküdni, nem akarok második lenni, akit nem lehet felvállalni.. Amikor mondogatja meg viccelget hogy lefeküdne velem már nem is reagálok semmit, nehogy átmenjek ribanc stílusba. Szóval nem enyelgek vele ne úgy képzeljétek el. Normális vagyok vele, de nem kihívó. Viszont el tudnám képzelni hogy ő legyen a párom. Tudom, erre azt írjátok, hogy engem is megcsalna, lehet, nem tudom. De nagyon tetszik és szenvedek. Kérlek ne szidjatok, mert nem csináltam semmit, és nem is fogok vele lefeküdni, csak szeretném ha nem csak szex-partner jelöltként nézne rám, hanem mint egy nőre.
2012. júl. 8. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Iszákos és hűtlen.Álompasi tényleg!Nem sokat kell tenned,hogy lefektessen,a szerelem itt nem játszik,különben másképp állna hozzád.Elhagyni a feleségét gondolom nem akarja,ennek ezer oka lehet.Keress olyat,akivel emberhez méltó kapcsolatod lehet.
2012. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem a hapsi, és nem is magad miatt. Hanem a feleség miatt. Ha az én férjem viccelődne egy nővel (akkor a férjemmel elbeszélgetnénk, megoldanánk a problémát, mentenénk a házasságunkat), de ha ez a "nő" el akarná venni a férjem, akkor nagyon mérges lennék. Egyáltalán tudod te, hogy mekkora fájdalmat okozhatsz ezzel? (főleg ha a feleség szereti a férjét, mégha ilyen islehet csak mélyponton van a házasságuk). Ha lenne bennedd tartás, akkor megszakítanád a kapcsolatot ezzel a férfival és rászólnál, hogy ne veled viccelődjön, hanem menjen haza a feleségéhez és neki mondogassa, hogy szexelni akar.
2012. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Véleményem szerint te ne akard, hogy beléd szeressen. Igen jól mondtad, téged is megcsalna a másik meg az, hogy ha te lennél a felesége helyzetében, hogy éreznéd magad?

Szenvedsz?? Ne aggód szerintem minden 2-4 ember küzd ilyen problémákkal. Te ennél jobb vagy jobb pasit érdemelsz ne legyél hülye.

2012. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van, ha beléd szeret? Attól még nem biztos, hogy el is akarna válni. Inkább mondd meg neki, hogy rakja rende a házasságát, te meg keress valami normális fazont!
2012. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ízlésed sokmindent elárul rólad... Biztos nem szenvedsz most annyira, mint mikor majd a 'párod' lesz, össze-vissza csal, és részegeskedik. Hát milyen értékrended van?! Jézusom, némi önbecsülés azért nem ártana...


Azzal meg egy felnőtt nő se indokolja a tetteit, hogy szerelmes. Ez ellen is lehet tenni, el lehet felejteni valakit, csak divat manapság azzal takarózni, hogy a szerelemre nincs gyógymód... ó, dehogynem: a józan ész.

2012. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Többször elmondta, hogy lefeküdne veled, nem veled élni akar, hanem szexet. Ha eddig nem szerelmesedett beléd, ezután se fog.
2012. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A fickó csak egy leendő szeretőt lát benned és semmi többet!Tanuld meg,hogy házas emberrel ne kezdjél,mert te jársz rosszabbul!
2012. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ötös válaszoló nagyon tetszik amit írtál tényleg sokan takaróznak manapság ezzel. ( Taps )
2012. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!