Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasik is tudnának (gyerek...

Ha a pasik is tudnának (gyereket) szülni, akkor is ennyi megcsalás, félrelépés lenne -pasi fronton? Vajon tudnának uralkodni magukon a gyerek megszületése után?

Figyelt kérdés

Vajon mennyire fognák vissza magukat a saját magjuk elvetésében a bolygón?



Csajok! Örülnétek, ha a pasik is tudnának vállalni gyereket?


2010. szept. 20. 21:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%

Nem csak a pasik csalják meg a párjukat,hanem nagyon sok nő is! Egyik kutya,másik eb.

A pasik nem azértz csalnak,mert nem tudnak gyereket szülni! Hanem azért,mert a gyerek megszületése után a nők már nem törődnek velük! Nekik csak a gyerek az életük egyetlen értelme.(Több esetben olvastam ilyent) Nem törődnek semmi mással,csak éjjel-nappal a gyerekükkel! Bebeszélik maguknak,hogy a gyereknek állandóan szüksége van az anyjára. Csoda ha az apa mellőzve érzi magát?

2010. szept. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Oké, rendben!


De ha most csak a pasis megcsalásokat nézzük, akkor ha a pasik is tudnának gyereket vállalni (tehát a pocakjában növekedne) és császárra szülne, vajon benne is kialakulnának olyan ösztönök, amik a nőkben szülés után?


Vajon ebben az esetben a nő érezné magát "trón fosztottnak"?

2010. szept. 20. 22:06
 3/20 anonim ***** válasza:
45%

És az apa a gyereknevelésbe hol van?

Nem mindig csak a nőnek kell a gyereket nevelni, tudod apára is szükség lenne.MI van elég csak úgy megcsinálni a agyereket, és a nevelését pedig a nőre hárítani? Azért foglalkozik sok időt inkább a gyerekkel sok nő szülés után.

Együtt nem lehet felnevelni? Mondjuk úgy, hogy közösen foglakoznak a gyerekkel? Akkore gyik fél sem érezné úgy, hogy elhanyagolják egymást! Mert az apa is bevonódna a gyereknevelésbe, közösen pedig nem hanyagolnák el egymást.

2010. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már tényleg a gólyáknak kéne aktivizálniuk magukat:)
2010. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Mivel, mint férfi nem szólíttattam meg, kissé szégyenkezve mondom: én tudok uralkodni magamon a gyermekem megszületése után. Magomat, csak az arra érdemes és az engem arra érdemesítő földön vetem el, saját és környezetem legnagyobb megelégedésére. Ha gyermeket tudnék szülni, mert biológiailag képes lennék rá, mindent elkövetnék, hogy ezt a fájdalmas-örömteli terhet átvegyem a feleségem amúgy is dolgos és meggyötört vállairól. Akkor aztán megtudnám porszemként, hogy egy erős, bátor nőnek mit kell kiállnia a sok "here" nagyarcú árnyékában. (Na jó, elment az asszony, amíg írtam itt állt a hátam mögött, de most már így hagyom... XD)
2010. szept. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
a szülésnek semmi köze a megcsaláshoz,mivel nem azért csal a pasi mert nem ő szül. hanem azért mert nem kapja meg azt amire vágyik otthon. és azokban a házasságokban vagy kapcsolatokban ahol nincs gyerek a pasi mégis csal , ott akkor mi a helyzet szerinted?
2010. szept. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%

Sok pasi nem tudja elviselni és megszokni, hogy ha van gyerek akkor már nem ő az első a nő számára.

Csakhogy a nőnek az ezernyi feladat mellett a gyereknevelés is leginkább rá marad.

Szerintem ezért lépnek félre.

A nőnek úgy kell kialakítani az életüket, hogy a férfi is kivegye a részét a dolgokból és akkor kicsit több időt tud rá szánni.

Viszont sok pasit egyáltalán nem érdekel, hogy néha a nő is vágyik egy kis figyelmességre!

Hál'Istennek az én férjem kivétel!!! :)

2010. szept. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

23:13-as Ott az igazság!!! :)

Remélem még sok ilyen férfi futkos a világban!

Én egyet már megcsíptem ebből a típusból! :)

2010. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha a pasik tudnának szülni akkor végre nem lenne túlnépesedés a földön. Mert a pasik egyik jó tulajdonsága hogy nem gyerekmániákusok.
2010. szept. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ja és ezt nőként mondom.
2010. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!