Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom azért dobott, mert...

A párom azért dobott, mert nehezen találtam munkát, meg hasonlók. Vélemény?

Figyelt kérdés

ha valamiben kudarc ért engem, nem támogatott soha, hanem lenézett, sikertelen embernek könyvelt el. viszont ellenben én nagy volumenű dolgokban segítettem neki, ő épült tőlem.

utána kidobott mint egy rongyot.


nagyon fáj én szerettem őt. nem tudom ezt megérteni.


2012. júl. 8. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy megszabadultál tőle! Vannak ilyen emberek, csak a jóban vannak az emberrel, rosszban meg menekülnek.
2012. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobbat érdemelsz, tekintsd a részéről ajándéknak.
2012. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el ezerszer jobban jártál, hogy megszabadultál tőle. A volt vőlegényem is kiszívta az energiám ő épült én meg egy nulla lettem. Aztán szakítottunk és elkezdtem a fősulit, önfenntartó lettem, lett férjem, gyerekeim, normális családi életem. Egy multi cégnél dolgozom jó fizetéssel ill. most várom a 3. gyerekünket. Azt mondom mindenünk meg van ami kell és a férjem megbecsül nem lealáz, mint az ex. Az ex ezzel sezmben anyuék által finanszírozott iskoát sem volt képes elvégezni, apu cégénél melózik, otthon lakik és még egy barátnője sincs, ahogy hallottam.

Most fáj, de a jövőbe kell nézni, nem hogy mi volt. Ja és ha rendbe jönnek a dolgaid vissza ne engedd magadhoz. Kutyából nem lesz szalonna.

2012. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tyű, amindenit, micsoda hálátlan dög!


Azért az is szomorú, hogy a szakítás feldolgozásához közös 'SzidjukAzExet' LAN-partira van szükséged, és vadidegeneket kérsz meg, hogy aszisztáljanak hozzá.


Mindenesetre, amíg a másik oldalt nem hallottam, addig inkább nem mondanék véleményt...


U.i.: Az életben érnek még nagy csalódások, amelyek jó részét nem megérteni, hanem elfogadni kell és pont.

2012. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szimplán kihasználtak. nem kell ehhez másik oldal.
2012. júl. 9. 18:43
 6/10 A kérdező kommentje:
és nem asszisztációra volt szükségem. hanem hogy hogyan lehet azt feldolgozni, hogy eldobnak, mint egy rongyot. eldob az simán lazán, akiért az életed adtad volna.
2012. júl. 9. 18:44
 7/10 A kérdező kommentje:
*ára
2012. júl. 9. 18:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy ilyen gyökér után nem érdemes keseregni!!!

Ezerszer jobbat érdemelsz. Sajnos manapság nem könnyű melót találni. A Párommal 3 éve vagyunk együtt, és ez idő alatt kétszer is elveszettem a munkahelyemet a leépítések miatt. Szerencsém volt, mert 3-4 hónap után mindig találtam munkát, de ha egyszer is beszólt volna emiatt, biztosan dobtam volna!

Biztos találsz egy jobbat! Fel a fejjel!


27/L

2012. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Pasiként mondom...ez egy önző féreg, nem is szeretett ha ennyivel csak úgy "kidobott"..Az ilyen vegye feleségül a karrierjét. 1000 különbet találsz ha kiheverted és kész leszel egy új kapcsolatra, ebben biztos vagyok.
2012. júl. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tényleg nem arra volt szükségem, hogy szidjuk az exet..
2012. júl. 13. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!