Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mellemben találtam egy...

A mellemben találtam egy csomót, megijedtem, a férjem ezt úgy reagálta le, hogy számonkért, hogy miért nem járok én állandóan orvosi ellenőrzésekre és azt mondta, hogy lehet, hogy olyan dolog ami szót nem érdemel, reálisan reagálta le?

Figyelt kérdés

Jól esett volna,ha bíztat és komolyan veszi az aggodalmaimat.

Bevallom sírtam mikor felfedeztem a csomót,lehet,hogy én vagyok túl hisztérikus?


2012. júl. 6. 21:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Férfi szempontból teljesen reális. Igaza van az ellenőrzésben és abban is, hogy lehet, hogy semmi. Azért ezen túl támogathatott volna lelkileg, tudhatná, hogy egy nőnek az számít.
2012. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlreaglod, az ő reakciója se volt éppen a legjobb, de ilyenen összekapni...
2012. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem kaptunk össze,csak rosszul esett.
2012. júl. 6. 21:43
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a férfiak így reagálnak arra, ha megijednek és nem tudnak mit kezdeni a helyzettel...szerintem megijedt, ami teljesen érthető is, csak nem jól reagálta.

nálunk is volt ilyen már, vaklárma volt hála égnek, de ugyanez volt, akkor én is azt gondoltam, hogy egy bunkó, most már tudom, hogy csak bepánikolt

2012. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő is megijedt és csak azért reagált így. Ilyenen nem érdemes vitatkozni. Egyébként 2éve én is találtam egy csomót, megértem a reakciódat, ez normális. De nem kell a legrosszabbra gondolni, nálam pl. kiderült, hogy jóindulatú daganatról van szó, amit nem kell műteni sem. :)
2012. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

én ha bármi hasonló okból kifolyólag bepánikolok, és apához fordulok vele, mindig annyit mond, hogy " honnan tudjam? " ( orvos amúgy.) szóval eléggé rosszul esik, de férfi, ennyi.

szerintem nincs rá jobb magyarázat.. ne vedd magadra!:)

2012. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én inkább az első megjegyzését találtam sértőnek.

A második, vagyis hogy lehet, hogy semmi komoly, teljesen rendben van! Én is ezt mondanám, ha egy barátnőm ezzel állna elő. Pont megnyugtatásul, hogy ne aggódjon.

Az viszont elég otromba dolog, hogy miért nem jársz orvoshoz. Főleg ha jársz rendesen nőgyógyászhoz.

Különben nem minden nőgyógyász vizsgálja meg a melleket, de ha igen, akkor sem biztos, hogy észreveszi a csomót. Mert nálam pl. ülő helyzetben szokták áttapintani a mellem. Helyesen pedig fekve kell.

2012. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%
Nem! Meg kellett volna nyugtatnia, ez a minimum. Az orvoshoz járásnak is megvannak a hátrányai /káros sugárzás/, csak sokan nem gondolják végig. Ha az ő heréjében lenne egy csomó, tőled is hasonló reagálást várna?! Na???
2012. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Igaza van abban hogy gyakrabban kellene dokihoz járnod. Én barátnőmnek is van csomó a mellébe még én vettem észre, barátnőm meg teljesen bepánikolt. Mondtam neki hogy öltözzön viszem be ügyeletre. Én ilyen szempontból inkább megyek be feleslegesen minthogy tényleg gond legyen, bár feleslegesen mentem be mert a doki mondta hogy jó indulatú nem kell vele foglalkozni, de jobb félni mint megijedni. A következő munkanapon meg elvittem nődokihoz hogy azért ő is nézzen rá. De szerencsére ő is azt mondta hogy nincs semmi baj. Barátnőmnek nagyon rosszul esett hogy én jobban túlreagáltam mint ő bár ő is nagyon félt láttam rajta de persze nem vallotta be. De utólag hálás volt hogy így figyelek rá meg törődök vele. Szerintem nálatok pont ez a gond hogy a férjed nem elég figyelmes és lehet lelkileg ez bántott meg.
2012. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: nem fejezted be a dolgot: végül csak elmentél orvoshoz, vagy hagytad annyiban?
2012. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!