Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta elköltöztem otthonról...

Mióta elköltöztem otthonról (másik városba, munka miatt és csak ideiglenesre gondoltam,21 éves voltam) megváltoztak a dolgok, de nagyon. Az addigi amúgy sem rozsaszin életemnek annyi. Hogyan dolgozzam fel? (többi lent)

Figyelt kérdés
Amikor eljöttem otthonról a szüleim már nem is szóltak egymáshoz, pocsék gyerekkorom volt állandó veszekedés stb. Anyát nem akartam otthon hagyni, de már nem bírtam tovább a pénztelenséget és azt a stagnált helyzetet amiben éltem. Ki akartam törni pénzhez jutni és elköltözni anyával otthonról amint összeszedtem egy kis pénzt. De a munkahelyemen megismerkedtem egy férfival és megváltoztatta a jövőképemet. Már nem anyát látom a biztos pontnak hanem senkit egyedül érzem magam a férfiakkal amúgy is fenntartásaim vannak. Eddig úgy gondoltam, hogy majd visszamegyek befejezni a sulit találok majd vmi munkát stb optimista voltam, de most semmit se akarok, nincsenek terveim a jövőre. Teljesen elveszve érzem magam. A napi 10-14 óra munka nem segít a gondolkozásban.

2012. júl. 10. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

amíg van munkád és fizeted az albidat, nincs okod panaszra.

Az a pasi mit csinált veled, hogy megváltoztatta a jövőképedet?

2012. júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az ki is felejtettem, hogy a hétvégétől kezdve nem lesz hova hazamennem, mert anya elköltözik. Tehát amint vége az idény munkámnak nekem lőttek...
2012. júl. 10. 10:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem meglepő, amit leírsz. Társadalmi jelenség...

DE: NE ADD FEL!!!

Értem, hogy nincsenek céljaid, de éppen ez az első lépés!

Válassz célt, az se baj, ha nagyon pici, nagyon apró kis cél... Csak legyen valami, ami értelmet ad a melónak. Ha az első célt el tudod érni, akkor megváltozik minden:)

Számomra nyílvánvaló, hogy társas lény vagy, és jelenleg magányos. Keress valakit! Barátot, párt, mindegy. Ha van melletted valaki, akkor sokkal jobb lesz minden!

Van kiút!

2012. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tök homályos minden. Hová költözik anyád?
2012. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Dehogy nincs okom, a nyár végén vége a munkámnak. Én nem úgy mentem el dolgozni, hogy akkor új élet mindenkitől távol, hanem hogy legyen egy kis pénzem segíteni anyának meg magamon, hogy végre normális körülmények között éljek.


Már nem tűnnek olyan fontosnak azok a dolgok amik előtte azok voltak és az a gond, hogy nem léptek új célok a helyükre.

2012. júl. 10. 10:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Én se látom át teljesen a gondolataimat, az érzelmeimet meg pláne. Külön költözik a családi fészektől(nem várja meg míg egyszer csak eldurran apám agya és kirakja vagy vmi más történik)
2012. júl. 10. 10:56
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Miért anyádhoz nem mehetsz?


Azt akartad, hogy anyád elköltözzön. Most elköltözik. Nem értem mi a gond.


Örökké amúgy sem élhetsz anyáddal.

2012. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Majd kialakul minden, célok mindig vannak.

Most is van, normális élet a célod! Keress másik munkát addig.

Összeköltözhettek anyáddal közös albérletbe?

2012. júl. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!