Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen romantikus programot...

Milyen romantikus programot találjak ki párommal?

Figyelt kérdés
szeretnénk kicsit kettesben lenni, mert nem igazán tudunk, olyan helyen lakunk most, ahol mások is laknak, így szerenénk egy kicsit elvonulni a világ elől, hiszen nem találkozunk sokat, nem tudunk megbeszélni semmit. egy hétvégére szerettem volna elmenni valahová, de egyrészt most nincs rá pénz, meg rövid lenn az idő találni helyet.. romantikus vacsora? főznék szivesen, de akkor itthon vagyunk megint.. mozi nem jó, az nem romantikus. séta szép helyeken, esetleg.. na és még? ötletek? előre is köszönöm! 29/N
2012. júl. 13. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Menjetek piknikezni.
2012. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mi pl autósmoziba megyünk holnap :) a filmet már láttuk korábban is, szóval lehet, hogy a felét végigcsókolózzuk :)


de a piknik jó ötlet, vagy vadaspark, vagy erdei kirándulás.

elmehettek étterembe is.

2012. júl. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg a pikniket öszeköthetitek ,a naplementével,csak valami jó helyet kell hozzá találnod,séta jó ötlet, még koktélozás valami kellemes helyen,vacsora egy étteremben,más sajna nem jut most eszembe csak olyan amihez több pénz kell.

(Én balatonföldvára vittem el a férjem,a löszfalra és ott piknikeztünk és néztük a naplementét,egyéjszakára béreltem apartmant csak 5ezer ft volt kettönknek,jól éreztük magunkat,bár közel lakunk a balatonhoz nem kellett sokat utazni.)

2012. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ha gondolod ezt nézd meg

2012. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az ölteteket. :) a piknikre én is gondoltam sétával együtt, csak épp felénk esik az eső.. de hátha holnapra meleg és jó idő lesz.. a vadaspark is nagyon szupi, rég voltunk úgyis.. köszönöm szépen mégegyszer.
2012. júl. 13. 10:33
 6/6 anonim ***** válasza:
lassan még gondolkodni is elfelejtünk:(
2012. júl. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!