Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A csók is már megcsalásnak...

A csók is már megcsalásnak minősül? Már egy éve történt, de én még mindig iszonyat szenvedek a bűntudattól, egyszerűen nem tudom, hogy lehettem ennyire hülye. De már visszacsinálni nem tudom. Elmondjam a férjemnek vagy sem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 15:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%

Nalam annak minosul. Lehet megbocsajtanek egy csokot, de nem egybol, es csak ha latnam hogy mekkora buntudata van.

Nekem meg nem a ferjem, de a ferjemet biztosan nem csalnam meg (remelem a parom lesz...:) )

En elmondanam mert oriasi nagy buntudatom van minden kicsi aprosagert...es ez szamomra nem lenne aprosag...

2009. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Én is megcsalásnak veszem. Valahol megértelek, (bár sosem csaltam még meg senkit) de én is nagyon lelkis vagyok, és biztosan elmondanám,mert bántana a bűntudat. Te ismered a férjedet,ha megbocsátaná neked,jobb ha tisztázod,mert akkor nem kellesz enni magad rajta. Ha pedig nem tudná, akkor hallgasd el a dolgot és fogadd meg magadban,hogy sosem csinálsz ilyet többet.
2009. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
már rég megfogadtam... egész életemre tanultam belőle
2009. júl. 13. 15:37
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
én nem mondanám el a helyedben, mert lehet, hogy a köztetek lévő bizalom később már nem lenne a régi és nem működne tovább a kapcsolat
2009. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Nálam megcsalás, de ha eddig nem mondtad el, most már ne tedd, az még rosszabb.
2009. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%

naná, h megcsalás, hiszen egy másik férfival történt, aki nem a te férjed. eleve ha vmi olyan dolgot csinálsz egy másik férfival, amit csak párok szoktak, azmár nekem megcsalás.

ha mondjuk velem van a barátom, de más nőre gondol, az még nem megcsalás, de a kapcsolatnak már ígysincsen értelme.

2009. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
nem mondanám el,pláne ennyi idő után;)
2009. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%

nekem inkább megcsalás egy csók, mit egy szex. Az lehet érzelem nélküli, de egy csók SZÁMOMRA, ismétlem számomra csak érzelemmel működik.

Te tudod miért csináltad, ha érzelem is volt benne, akkor el kéne mondanod, lehet hogy megteszed majd egyszer, adandó alkalommal újra?

Megbocsát-e? először tedd fel a kérdést fordítva, te mit éreznél ha ő elmondaná ugyanezt.

Én nagy párkapcsolati döntések elött mindig fordítva is felteszem magamnak a kérdést, vagy adott szitut.

Nekem az őszinteség az elő.

2009. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%
Nálam is megcsalás ez, de nem mondanám el ennyi idő után. Valószínűleg a bűntudat miatt egyből elmondtam volna, most a helyedben már nem hánytorgatnám ezt fel. Csak arra törekedj, hogy máskor ne legyen ilyen és gondolj arra, hogy emiatt meg már ne legyen bűntudatod.
2009. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
63%

Hát megcsalás-e?Szerintem ma már maga a megcsalás szó nem azon értetődik hogy kivel fekszel le vagy csókolsz meg,mert pl. ha többet ittál (mondom példa)és nem is akartad megcsókolni,az sztem nem is megcsalás,a mai megcsalás az hogyha érzelmileg csalsz meg valakit,mármint hogy érzel e iránta valamit,na az a megcsalás,nem az h egyszer csókolóztál vele!!!

Nyugodtan lehet lepontozni!!!

2009. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!