Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ásnak nézni? Úgy...

Miért kell ásnak nézni? Úgy értem hogy 17 éves vagyok és még nem volt barátom se csók. Na de a családtagok mondják ilyen szép lánynak miért nincs barátja?

Figyelt kérdés
Már többen is ferde szemmel néztek.. Most ha nem vagyok olyan pasizos akkor mit tegyek..-.-" Szóval már legszívesebben mindenkinek bele ordítanék a képébe aki megkérdezi-.- Szerintetek is szánalmas vagyok? Köszönöm a válaszokat 17L
2010. szept. 24. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a családtagjaid szánalmasak. De te meg miért nem válaszolsz valami kimeritőt, aztán utána nem zaklatnak majd.
2010. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem hallani sok ilyen lányról :( Nekem sem volt még barátnőm, meg csók sem, semmi...:S


17/F

2010. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme van ennek a kérdésnek?

Te is tudod nagyon jól, hogy ez elfogadható. Nem vagy szánalmas.

Minek kell mindennek külön kérdést kiírni, ebből is van vagy 100...

2010. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne is törődj belük, inkább büszke lennék rád a helyükben, hogy nem vagy egy l0tyó, aki fűvel fával összeadja magát. Tényleg ők szánalmasak ezzel a dumával, hiszen még gyerek vagy, kiskorú, nem értem miért kell dolgokat erőltetni, amivel amúgysem vagy elkésve. Majd eljön úgyis, akinek el kell jönnie :) Sz@rd le őket, ne is foglalkozz ilyen beszólásokkal, max mosolyogj rajtuk, hogy nincs jobb dolguk, mintsem próbálnak belepofázni az életedbe.
2010. szept. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is utáltam amikor ezt csinálták a családtagok, rokonok. Olyan szánalmasnak éreztem magam éns. Nem értettem, hogy miért szólnak bele az életembe. Aztán 20 évesen lett barátom, azóta meg azzal nem hagynak békén, hogy ugye tudom, hogy nem fog örökké tartani, és nemsokára szakítani fogunk? Ne ebből elegem lett, és az egyik jóakarómmank elmagyaráztam az én álláspontomat elég erélyesen, azóta nyugtom van. Úgyhogy egy megoldás van: ráállni a sarkadra, és elmondani, hogy nem érdekel a véleményük. Persze ez kockázatos, rám is egy kicsit haragszanak a rokonságban, amiért szerintük bunkó voltam, de engem nem érdekel.


De nyugi egyáltalán nem vagy szánalmas. Fiatal vagy még. Majd eljön a te időd is. Ne aggódj!

2010. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki hogy mások mit gondolnak erről.. És van értelme a kérdésemnek, nem úgy mint a TE válaszodnak!. Nos 17 F a családod is kérdezgeti hogy miért nincs bnőd?
2010. szept. 24. 15:49
 7/12 Réti bubuzér ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy nem tartasz barátot, mert nem veszel meg egy Boeinget egy zacskó mogyoró miatt, a többi részlet meg nem rájuk tartozik :) Szerintem tuti befogják a pofájukat.
2010. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

igen 15.37 jól mondja. Legyen kész egy frappáns válaszod,amivel elhallgattatod őket. Mondjuk, hogy te a minőségre hajtasz.

Nincs ebben semmi kivetni való. Lehet, hogy pont holnap esel szerelembe, lehet hogy egy fél év múlva. Ezt nem lehet előre kiszámítani. Inkább foglalkozz a tanulással, legyen hobbid.

Az emberbe teljesen váratlan időben és helyen csap bele a villám.

Én pl. soha nem gondoltam, hogy az a kedves fiatal ember, aki segített nekem egy számítógépes problémába végül a férjem lesz :-)))

(ennek már több éve)

2010. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Néha mondják, igen, eléggé idegesítő már...


második, 17/F

2010. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nincsen semmi gond, sőt:

[link]

2010. szept. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!