Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Németországban élek kb....

Németországban élek kb. félmilliót keresek, de nagyon rosszul érzem magam, ti hazajönnétek?

Figyelt kérdés
Fél évre jöttem ki, de 4 éve itt vagyok már. Úgy érzem boldogabb lennék otthon egy 100-150 ezres fizetéssel. Ti mit csinálnátok a helyemben?
2012. júl. 17. 13:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

mit dolgozol?


lehet hogy itthon nem lenne munkád...

2012. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%

Én haza nem jönnék...

De, ha boldogtalan vagy, akkor ne az érdekeljen, hogy én (vagy más válaszoló) mit csinálnék, hanem, hogy te hogyan leszel boldog.


De itthon ülve, külföldre vágyakozva, 70 ezres "fizetésből", kilátások nélkül... ne haragudj, de én nem fogom azt írni, amit valószínűleg olvasni akarsz, hogy gyerek haza...

2012. júl. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

Igzad van!

Én is boldog lennék itthon 100 ezres fizetéssel, de most be kell érnem a 22ezer ft-os segéllyel munka híján :(((


Ne gyere haza, ha van eszed!!!

2012. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%

Ne gyere haza.

Miért érzed magad rosszul?

2012. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%
Miért érzed magad rosszul? Szerintem Magyarországon még rosszabbul éreznéd magad, mert itt minden jóval sz*rabb, már bocsánat, de ez az igazság. Attól hogy rokonok meg miegymás itt van, még az életed egy rakás sz*r lesz itt, munkát sem lehet találni. Menj másik országba ha Németország nem tetszik, ott igazán nekem sem tetszett, de mondjuk a Skandináv országok milliószor jobbak, na meg az emberek ott.
2012. júl. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%

Itthon jelenleg általános depresszió van, amit a média és a kormány is előszeretettel táplál. Én maradnék, pláne mert lassan 100-150 ezres fizetés is álommeló számba megy.

Amúgy miért érzed magad rosszul?

2012. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Pincér vagyok, alig van itt ismerősöm és minden haza köt.
2012. júl. 17. 14:02
 8/30 anonim ***** válasza:
88%

4 év alatt nem szereztél barátokat,barátot/barátnőt?


Nem csak dolgozol ott,hanem élsz.

hát hajrá,menj ki,ismerkedj


és haza ne gyere...

2012. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%

Az lehet,hogy boldogabb lennél de örülj ha itthon lesz egyáltalán munkád,a 100-150 ezres fizu meg egyáltalán nem biztos.

Én haza nem jönnék a helyedbe. Itt semmi nem vár rád. Haza tudsz járni nyaralni,létezik skype,telefon,internet .. oké,hogy itt vannak a barátaid de ha egyszer nem mész itt semmire a tisztességes munkával?

2012. júl. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
83%

4 év alatt nem szereztél barátokat?

Akkor mozdulj ki otthonról, és állj neki.

2012. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!