Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesapám magasvérnyomásbeteg...

Édesapám magasvérnyomásbeteg és nagyon gyakran ideges. Gyakran kiabál, és rajtam tölti a mérgét. Néha nagyon elegem van már = ( Ez lelki szomorúságot idéz elő bennem. Hogyan dolgozzam fel mindezt?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran ideges, a szívére 5000ft-os gyógyszert szed. Sokszor kiabál (pl. a k*rva Isten b*ssza meg a rohadt k*rva eget...) és mindig az jön ki az egészből, hogy olyankor mindig én vagyok a hibás. Pl a multkor füvet nyírt a kertben és veszekedett velem hogy a barack miért nincs összeszedve a fa alól (ma is összeszedtem) merthogy a fűnyíró rádobálja. Azt hiszi, nem csinálok itthon semmit a gépezésen kívül, pedig nem igaz!! Mosogatok, zsepkendőt mosok neki, segítek mamámnak a főzésben. Nemrég azt kérte tőlem, hogy a meggyet az összes fa alól szedjem össze (van vagy 25 fa a kertben) ez szinte lehetetlenség! 1 az, hogy az rengeteg lenne egy napra, 2 az, hogy nem is hajolhatok a kórosan ferde gerincemmel, 3 az, hogy ugyanúgy lehull ha felszedem azután is. A lényeg, hogy mindenen felkapja a vizet. És a mérgét mindig rajtam tölti, olyankor mindig én vagyok a hibás amit nekem olyan nehéz akkor elviselnem =( Persze hamar megbékél, meg is tudom érteni, h nagyon fáradt mert rengeteget dolgozik, de akkor is rosszul esik =( Mikor nem ideges akkor kedves velem, elbeszélgetünk, sőt nagyon engedékeny velem erről az oldaláról nagyon jó fej apukám van! De az idegesség árt a szívének. És elég sz*r érzés, hogy olyankor mindig én vagyok leb*szva.
2009. júl. 13. 21:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Eloszor is probalj meg tobbet segiteni, hogy lassa, hogy milyen ugyes lanya van.

Amint irok jo fej az apukad. Neha buj oda hozza, es mondd el mennyire szereted.

En megtennem, de nincs akinek :(

32/N

2009. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Igen :'(

Sajna sosem látja h odabújok hozzá, ezaz, annyirautálom ezért magam h anyukámhoz minden percbe odabújok apához meg sose :( Mindig mondja hogy így van a szeretetsorrend: anya, mamika, apa. :(:( amúgy igen így van de ezentúl ígérem hogy odabújok hozzá hogy lássa hogy szeretem!!!

2009. júl. 13. 22:01
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

És a sok gép előtt ülés nem rossz a gerincednek?

Minek a sok gyümölcs? Pálinkának?

Sokat iszik az öreg, azért magas a vérnyomása?

Ekkor jobb, ha nem hagyod a földön rohadni a muníciót!:D

2009. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy!!! A gyümölcsöt eladjuk, pálinkát nem iszik soha csak néha sört. Ha nem tudsz értelmes választ adni akkor ne válaszolj paraszt!!!!
2009. júl. 14. 10:32
 5/21 anonim ***** válasza:
Miért ferde a gerinced? Csak nem sokat ültél elgörnyedve a gép előtt?
2009. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Lehet nem ártana, egy kis test mozgás.
2009. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"Te hülye vagy!!! A gyümölcsöt eladjuk, pálinkát nem iszik soha csak néha sört. Ha nem tudsz értelmes választ adni akkor ne válaszolj paraszt!!!!"


Én vagyok hülye? - Te nem tudod kezelni a családtagjaiddal a kialakuló helyzetet!


Paraszt? - Talán, aki tanyán él és gyüm9ölcsöt szedeget az inkább az!

2009. júl. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De keresünk vele annyi pénzt, mint te 100 év alatt. Szal pofád lapos kisköcsög!!!
2009. júl. 14. 18:42
 9/21 anonim ***** válasza:

Honnan tudod te, hogy ki mennyit keres?

Nem ismerem a pálinkafőzést, tudom mennyire jövedelmező vagy éppen mennyire nem!

Szóval, ha ti azt hiszitek, hogy ezzel kerestek annyi sok pénzt, akkor nem lehettek vmi nagyra vágyóak!:DDD

2009. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Mikor nem ideges akkor kedves velem, elbeszélgetünk, sőt nagyon engedékeny velem erről az oldaláról nagyon jó fej apukám van! De az idegesség árt a szívének. És elég sz*r érzés, hogy olyankor mindig én vagyok leb*szva."


Átlagos apuka, kicsit nehéz természettel. Ha szétnézel ebben a kérdésrovatban, láthatod, hogy mennyivel durvább esetek léteznek. Apukád ordítozik, ideges, másokat hibáztat, ugyanakkor nem ver vascsővel, nem erőszakol meg, nem nevez sem rib@ncnak, sem sz@rházinak, nem játszik öngyilkosost stb. Szóval apukád nem tartozik a nagyon problémás szülők közé. Nincs más megoldás, tűrni kell a jellemhibáit. Arra vigyázz, hogy az idegességi rohamai belőled ne váltsanak ki félelmet és idegességet, mert a stressz árt a szervezetednek. Amikor hisztizik, próbálj meg gondolatban eltávolodni a jelenettől. Tudatosítsd, hogy a színielőadásnak perceken belül vége lesz, és ne hallgasd a szavait, ne értelmezd, hanem fogd fel afféle zörejként.

2009. júl. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!