Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hányszor találkoztok...

Ti hányszor találkoztok anyósotokkal ha kb.2 percre lakik tőletek?

Figyelt kérdés
A heti 1-2 alkalom normális, ha alapból nem vagyunk rossz viszonyba? Igazából én szeretem élni a saját életemet a kis családommal, nem igénylem hogy többször találkozzunk.
2012. júl. 17. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Laktunk "2percre",ami igazából 10 perc séta volt,de pont félúton a munkahelye és az otthona között,illetve a bolt is felénk volt.

Állandóan rajtunk lógott,meló után előbb ide jött(minden nap),de még este is benézett ha jött boltba.Hétvégén piacramenet benézett félórácskára,hogy nem-e kell valami,hazafele megmutatta az összes nyomorult paradicsomot.

Párommal közösen dönöttünk a költözésen,város másik végén lakunk,mindentől kieső irány neki,igy kb hetente-másfélhetente jön csak,vagy mi megyünk.

(neki persze az lett előadva hogy az akkori albérlet nem jó,de a város másik végén mennyire szupert találtunk-egyébként kb ugyanannyira jót)

2012. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Mi van, már megint kezdődik a hatásvadász uszítás az anyósok ellen???
2012. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Minimum naponta egyszer. A kutyát viszi sétálni, és mindig benéz visszaúton. Nem teher, inkább jó érzés. Napi fix program. :)
2012. júl. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk a város két különböző pontján lakunk, de mindig talál rá alkalmat, hogy erre keveredett... :( Heti 2x találkozunk minimum 3 órákat, nagyon sok belőle. Most falura szeretnék menni, de semmi esélyem rá. :(
2012. júl. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
naponta beszélünk,heti 2x ő megy oviba a fiunkért. denálunk 3 gyerek van. amig nem voltak,kb havi 1x találkoztunk. egy utcában lakunk
2012. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
minden nap én szeretem őt, rosszat nem tudok rá mondani és örülök, hogy minden nap átjön megnézni az unokát, ha ők nem jönnek estig akkor mi megyünk megnézni őket, van mikor naponta többször is átnéz
2012. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
1 bejàratban lakunk,ö az elsön,mi a harmadikon.Nem talàlkozunk minden nap,csak ha szüksèg van valamire-vagy neki vagy nekünk.
2012. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Hétvégén általában együtt ebédelünk és akkor marad is a lányunk náluk.Hétköznap heti 2-3szor beugrik kicsit unokázni munka után, viszont minden nap beszélünk telefonon.Én nagyon szeretem anyósomékat,laktunk velük akkor se volt semmi gond:)
2012. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
2 perc kocsival, gyalog 10. Heti egyszer átmegyünk egy- két órára. Telefonon szoktunk beszélni kb. hetente 2szer. Jóban vagyok vele, nagyon kedvelem. Nekünk elég ennyi, beleértve őt is. Folyton csavarog és dolgozik is. :)
2012. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!