Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párotok letörli a számító...

Ha a párotok letörli a számítógépről az elmentett dolgaitokat mit tesztek?

Figyelt kérdés
Nem mondom volt fennt sok olyan ami talán felesleges. Erre mikor gondolt egyet újratelepítette a gépet és nem mentette el a dolgaimat, nem is szólt hogy válosgassam ki. A legrosszabb az egészben, hogy már ez vagy az ötödik eset legalább. Párszor leordítottam a fejét, hogy ahhoz semmi köze, meg legalább szóljon hogy szelektáljak belőle, vagy mentsem el pendrive-ra vagy valamire, vagy mentse el ő és úgy telepítsen újra. Aztán volt hogy megtette. Mikor már rákezd, hogy újra akarja telepíteni a gépet már rosszul vagyok. Most elég régen gondolt ilyesmire. Erre most rájött és letörölte az egyik dokumentumomat. Nem mondom, hogy életbe vágó, de nekem nagyon fontos lenne. Miért csinálja ezt velem? Nem bírom már, annyira megalázónak érzem. Próbáltam ilyen visszahozó programmal visszahozni, de nem tudtam. Meg hát én ezen a gépen próbáltam, nem külön gépre átrakva a winchestert, mert én nem tudom kiszedni, úgyhogy gondolom így mindegy. Meg szerintem kitörölte a dolgokat és aztán telepítette újra a gépet. Van két külső winchesterünk, egy pendrive-unk, volt itthon dvd-énk. Miért tette ezt velem? És nem először? Nem bírom. Mit tegyek? Hogyan szerezzem vissza a kitörölt dolgokat?
2012. júl. 17. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Hú ezen én is kiakadnék, még ha átrendezik és nem ott vannak a dolgaim még azt is utálom.
2012. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%

Sokkal okosabb lenne, ha idönként csinálnál egy másolatot az adataidról külső winchesterre vagy pendrive-re, akkor nem gond, ha eltünnek a gépröl.

A kitörölt adatokat nem lehet visszahozni, ha újta lett telepitve a gép.

2012. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
"Picikét" morcos lennék. Exem mindig átnézette velem az egész gépet ha újratelepítés volt, nehogy valami kimaradjon a mentésből. Egyébként jelszavaznám a gépet az első után, vagy szereznék sajátot, amihez nem nyúlkálhat. Nem tudom, hogy hogy szerezhetnéd vissza, ha program sem segített.
2012. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Én is kiakadnék. Neki se esett volna nehezére kimenteni/kiírni a dolgokat. De ha ez a szitu,akkor legközelebb bizonyos időközönként mentsd ki szerintem a fontosabb dolgaidat.
2012. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
sose tenne ilyet. meg amúgy is se nyúlunk egymás gépéhez engedély nélkül.
2012. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

Vegyél magadnak egy SAJÁT (külön!) számítógépet, és akkor tuti nem lesz ilyen többé!...


Nálunk mindenkinek van külön gépe, mindenki a sajátját használja...


Amúgy nálatok kié ez a gép?!

Nem lehet, hogy a párodé, és ezért formál jogot arra, hogy törölgessen róla!

2012. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Közös a gép. Volt egy laptopunk is, de azt kénytelenek voltunk eladni. De egyébként főleg akkor is ezt használtuk közösen. Másikat nemt tudok venni magamnak. Amúgy néha lementettem róla, csak most az elmúlt két három hónapban nem volt időm rá, mert este jártam haza a munkából és már fáradt voltam ehhez. Igaz az asztalra mentettem mindent, és tudom hogy idegesített, de meddig tart neki egy mappát csinálni? Meg legalább várt volna egy napot. Itthon volt most vagy egy hétig, nem volt időhöz kötve a dolog. csak rájött hogy lassú a gép, meg mit tudom én mi baja lett a páromnak, felbuggyant neki és kitalálta hogy holnap telepíti, hiába kértem, hogy várjon meg, vagy mondtan neki, hogy legalább mentse el a dolgaimat, aztán majd kiválogatom. Nem tette meg. De a legrosszabb, hogy ma volt időm leülni, mondom visszakeresem azt a bizonyosat, nem volt sehol. De nem mondta meg, hazudozott össze vissza. Még most is. Egyszer már mondta, hogy kitörölte és hogy ezzel nekem akart jót. elegem van. ezzel bebizonyította mennyire vagyok neki fontos. semennyire. :(
2012. júl. 17. 21:49
 8/16 omba ***** válasza:
85%

Kitörölném az életemből.... bunkóság, szimpla bunkóság.

Mindegy is kié a gép, azok a TE cuccaid!

Amúgy meg elég infantilis dolog, hogy újra, meg újratelepíti a gépet, fontoskodó kezdő...

A tényleg fontos dolgaimat, ha nem túl nagyok átküldöm egyik mail címemről a másikra, - de hát ez nem adatbiztonsági kérdés.

2012. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Megmondanám neki hogy rohadjon meg aztán eltörném a dvd-it és letörölném az ő dolgait,vagy tönkretenném a gépet mikor nincs otthon.
2012. júl. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

Értelmes egy párod lehet,gondolom még a 8 általánost se végezte el


Legyél vele boldog,meg is érdemled

2012. júl. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!